PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشی galaxy y pro duos مدل b5512

organ1361
10th January 2014, 16:08
سلام من گوشی b5512 (گلکسی y pro duos ) رو دارم ولی هر وقت که گوشی خاموش میشه روشنش میکنم مموری کارتم پیغام damage رو میزنه و باید حتما مموری رو format کنم اونم از طریق کامپیوتر فرمت کنم تا بحالت قبل برگرده .که همه اطلاعاتم ازبین میره.
مشکل و راه حل چی میشه...ممنون میشم کمک کنید.

rajeb khers
10th January 2014, 16:18
سلام من گوشی b5512 (گلکسی y pro duos ) رو دارم ولی هر وقت که گوشی خاموش میشه روشنش میکنم مموری کارتم پیغام damage رو میزنه و باید حتما مموری رو format کنم اونم از طریق کامپیوتر فرمت کنم تا بحالت قبل برگرده .که همه اطلاعاتم ازبین میره.
مشکل و راه حل چی میشه...ممنون میشم کمک کنید.

معمولا این ایراد از خود مموری کارت هست با یه مموری کارت دیگه تست کن

mazmaz1
10th January 2014, 18:07
سلام
به قول دوستمون بیشتر مواقع این شکل اشکال مربوط به مموری میشه
یک مموری دیگه چک کنید که از سلامت اون مطمئن هستید بعد نتیجه میشه گرفت

organ1361
13th January 2014, 00:21
معمولا این ایراد از خود مموری کارت هست با یه مموری کارت دیگه تست کن

lمموری قبلی سیلیکون کلاس 4 بود که بعد از روشن و خاموش شدن کلا خراب میشد و با نمایندگی تعویضش میکردم اینم کینگ مکسه کلاس 4 که بعد از هر روشن و خاموش شدن باید فرمت بشه البته از طریق کامپیوتر....
نمیدونم چیکار کنم؟

HrM.MOB!LE
13th January 2014, 00:50
lمموری قبلی سیلیکون کلاس 4 بود که بعد از روشن و خاموش شدن کلا خراب میشد و با نمایندگی تعویضش میکردم اینم کینگ مکسه کلاس 4 که بعد از هر روشن و خاموش شدن باید فرمت بشه البته از طریق کامپیوتر....
نمیدونم چیکار کنم؟

باسلام
رام گوشیتون چی هست؟
یک بار گوشی رو فلش کنید واعلام نتیجه کنید
باسپاس

organ1361
13th January 2014, 02:13
باسلام
رام گوشیتون چی هست؟
یک بار گوشی رو فلش کنید واعلام نتیجه کنید
باسپاس

به محض فلش اعلام می کنم ...با تشکر