PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیامدن تبلت چینی اندروید

sepehr2080
11th January 2014, 14:30
با درود فراوان

تبلت چینی دارم که بعد از چند روز موقعی که روشن کردم روی ارم اندروید مانده وبالا نمیاد دو سه دفعه ریستار کردم ولی باز هم همین مشکل رو داره دوستان اگه من رو راهنمایی کنن ممنون میشم. اسم تبلت من SYSBAY -ANDROID 3G WIFI HD
S-MD08

samira1020
2nd February 2015, 03:55
با سلام با نرم افزار وایپ رام ایزی مشکلتون حل میشه

ASHKAN-NO
2nd February 2015, 04:12
درود
عزیز اگر می توانید نرم افزار را هم
اپلود کنید بهتر می شود
با تشکر .

abdi2
2nd February 2015, 13:42
با سلام وعرض خسته نباشید خدمت تمام دوستان و همکاران عزیز جناب سپهر عزیز شما ابتدا تبلت رو به حالت ریکاوری ببرید و از اون جا ریست فکتوری کنید اگه مشگل هنوز پا برجا بود باید رام تبلت رو دانلود کرده و بانرم افزار live suiteرام رو بریزید برای پیدا کردن برنامه برای تبلت ابتدا پشت تبلت را باز کرده و مشخصات سخت افزاری اون رو پیدا کنید .برای اسونتر شدن کار از پشت دستگاه عکس گرفته و قرار دهید تا راهنمایی کنم.در ضمن هنوز کار هایی هست که باید انجام بدبد که موقع برنامه ریزی به شما عرض خواهم کرد نکته:برای رفتن به حالت ریکاوری مود باید ولوم منفی را نگه داشته و تبلت رو روشن کنید تا حالت ریکاوری بیاد ممکن هم هشت که تبلت شما این قابلیت رو نداشته باشه با تشکر abdi2