PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گاز نخوردن هنگامی واتفاقی پزو پارس Fc5E

txwdvb
14th January 2014, 09:17
با سلام

خودروی پارس با اسیو s2000 FC5E
خودرو به گفته راننده . خودم چیزی مشاهده نکردم .هنگام رانندگی طولانی .گرم شدن موتور .هنگام کم
کردن سرعت سر چهار راه ویا جایی و حرکت انی یک نه دنده دو گاز نمیخورد .به گفته راننده گاز خالی میکند
زیر پاش خودرو خودرو هنگام گاز دادن دستور نمیگیرد . .فقط لحظه ای اتفاق افتاده ورفع میشو د

شرح عملیات انجام شده:
قبلا براش پمپ بنزین تعویض کردند . سنسور فشار . سیستم برقی چک شده

من خودم هم سنسور دریچه گاز انداختم بره چند روز دیگه برگشت .مشکل میگه هست .

همکاران گرامی لطف میفرمایید .

alikakacom
14th January 2014, 09:46
با سلام
با پژو 206 چنین مشکلی رو داشتم نمایندگی دو با دریچه گاز عوض کرد نهایتا درست نشد باز ، به مرور بدنر هم می شه .
با مطالعات سایت های انگلیسی زبان مشکل در قسمت سنسور که بعد از دریچه گاز هست تشخیص داده شد و با تعویض مشکل حل شد . در اصل سنسوری که فیدبک گاز رو می گیره .

alikakacom
14th January 2014, 09:51
اگه درست یادم مونده باشه map سنسور

txwdvb
1st September 2014, 22:29
با سلام

مشکل حل نشد .

farzam82
4th September 2014, 16:13
با سلام

خودروی پارس با اسیو s2000 FC5E
خودرو به گفته راننده . خودم چیزی مشاهده نکردم .هنگام رانندگی طولانی .گرم شدن موتور .هنگام کم
کردن سرعت سر چهار راه ویا جایی و حرکت انی یک نه دنده دو گاز نمیخورد .به گفته راننده گاز خالی میکند
زیر پاش خودرو خودرو هنگام گاز دادن دستور نمیگیرد . .فقط لحظه ای اتفاق افتاده ورفع میشو د

شرح عملیات انجام شده:
قبلا براش پمپ بنزین تعویض کردند . سنسور فشار . سیستم برقی چک شده

من خودم هم سنسور دریچه گاز انداختم بره چند روز دیگه برگشت .مشکل میگه هست .

همکاران گرامی لطف میفرمایید .

سلام من هم پژوپارس با همین مشخصات را دارم همه کارها را که شما انجام دادید راانجام دادم در نهایت سنسور اکسیژن را عوض کردم و درست شد...البته هر سنسوری نه فقط بوش آلمانی بنداز-قیمتشبستگی به فروشندش داره چون کم یابه قیمت باباشون رو میگن من از دبی گرفتم 930000 ولی تو ایران همون جنس از150هست تا280هزار تومن---جنش متفرقه چینی 15 دقیقه هم برام کار نکردfarzam82از تالش-گیلان

m,dehghan
5th September 2014, 13:11
سلام من هم پژوپارس با همین مشخصات را دارم همه کارها را که شما انجام دادید راانجام دادم در نهایت سنسور اکسیژن را عوض کردم و درست شد...البته هر سنسوری نه فقط بوش آلمانی بنداز-قیمتشبستگی به فروشندش داره چون کم یابه قیمت باباشون رو میگن من از دبی گرفتم 930000 ولی تو ایران همون جنس از150هست تا280هزار تومن---جنش متفرقه چینی 15 دقیقه هم برام کار نکردfarzam82از تالش-گیلان

دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما
آیا سنسور سالم بود وپارامتر هم میداد که تعویضش کردید یا خیر؟
منظورم این است که دوستان میشود سنسور اکسیژنی سالم باشد وپارامترش بسیار عالی
ولی باز هم خراب باشدو درضمن در مصرف سوخت تاثیر بذارد؟

محسن مشرف
6th September 2014, 21:49
دوست عزیز لطف کنید خودرو دوگانه با تک؟
گیریبکس اتومات یا دستی؟
من یه مشتری داشت مکه ماشینش گریبکس اتومات بود و همین مشکل داشت که از ای سی یو گیریبکس بود