PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت خرید دیاگ

vahid33
15th January 2014, 17:23
سلام.من میخوام تعمیرات ECU و عیب یابی سیستم انژکتور انجام بدم اما با این همه مدل مختلف خداییش گیج شدم چه دیاگی بخرم.سوالم از دوستانی که تجربه این کارو دارن اینه که منو برای خرید یه دیاگ ردیف که همه ماشینهای داخلی را بزنه و قیمت و پشتیبانیش هم مناسب باشه راهنمایی کنن.خودم نظرم ایسیوکیت TNM 5000A هست که هم دیاگه هم پروگرمر هم قابلیت جیتک داره.منتظر نظرات دوستان هستم.ممنون

TuneUp_Vahab
15th January 2014, 22:12
سلام.من میخوام تعمیرات ECU و عیب یابی سیستم انژکتور انجام بدم اما با این همه مدل مختلف خداییش گیج شدم چه دیاگی بخرم.سوالم از دوستانی که تجربه این کارو دارن اینه که منو برای خرید یه دیاگ ردیف که همه ماشینهای داخلی را بزنه و قیمت و پشتیبانیش هم مناسب باشه راهنمایی کنن.خودم نظرم ایسیوکیت TNM 5000A هست که هم دیاگه هم پروگرمر هم قابلیت جیتک داره.منتظر نظرات دوستان هستم.ممنون

درود :

دوست عزیز ، سوال و انتخاب دیاگ شما بستگی به بودجه تان دارد .
دستگاه tnm اگه اشتباه نکنم 4500 هست ولی با اکثر امکانات دستگاه نام برده را با بهترین دیاگ میتوانید با مبلغ حدود 2600 از شرکت کاتل خریداری نمایید . یا اگر دیاگ اکثر خودروهای ایرانی و خارجی را بخواهید در اختیار داشته باشید لانچ یا جی اسکن تهیه نمایید . و اما جهت کار تخصصی و تعمیرات ایسیو ، دانلودر و جی تگ حتما لازم میباشد که در ابتدای عرایضم شرکتهای فوق فروش دارند .

mostafaazizi
31st January 2014, 22:26
کاتل همت زاده قراره با برنامه پراید ساژم وبوش و والوو خواندن کداز فیش دیاگ به بازار بیاد+دانلود +تبدیل +برنامه tnm5000+جیتک + ارزانترین دیاگ برای کار شماست