PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم پایداری در دور آرام بوش 7.4.5

marboty
18th January 2014, 23:01
با سلام خدمت دوستان
پژو 206 v8 به من مراجعه کرده با این مشکل که خودرو در دور آرام خاموش می شه و حتما برای روشن موندن موتور باید پا روی گاز باشه و دور موتور را بالا نگهداشت به گفته مشتری این عیب بعد از تعویض کمپرسور کولر به وجود آمده بعد از عیب یابی با جایگزین کردن ecuماشین با یکecu دیگر مشخص شد که عیب از ecu می باشد و در ecu خود ماشین خطای دمای هوای ورودی و موتور دریچه گاز می زنه دمای هوای ورودی هم در پارامترها 48- زده لطفا برای تعمیر ecu راهنمایی فرمایید

tune.top
18th January 2014, 23:39
با سلام خدمت دوستان
پژو 206 v8 به من مراجعه کرده با این مشکل که خودرو در دور آرام خاموش می شه و حتما برای روشن موندن موتور باید پا روی گاز باشه و دور موتور را بالا نگهداشت به گفته مشتری این عیب بعد از تعویض کمپرسور کولر به وجود آمده بعد از عیب یابی با جایگزین کردن ecuماشین با یکecu دیگر مشخص شد که عیب از ecu می باشد و در ecu خود ماشین خطای دمای هوای ورودی و موتور دریچه گاز می زنه دمای هوای ورودی هم در پارامترها 48- زده لطفا برای تعمیر ecu راهنمایی فرمایید

اول ازهمه ازفایل خودش بکاپ بگیریدوبعد ایسیو را بیکد کنید تست کنید و نتیجه رو اعلام فرمایید

faraz_roohi
18th January 2014, 23:40
با استفاده از جی تک باید برنامه خودشو دانلود کنی. یه مورد داشتم که روشن نمی شد و باید دریچه گاز را قطع می کردی بعد در جا کار می کرد.برنامه ecu رو عوض کردم.

marboty
18th January 2014, 23:50
ecuبی کد شده ولی مشکل همچنان وجود داره حتی بعد از بی کد کردن روی یه ماشین دیگه هم بستم مشکل رو داشت دمای هوا هم 48- می زد

m.aminifar
19th January 2014, 01:34
ecuبی کد شده ولی مشکل همچنان وجود داره حتی بعد از بی کد کردن روی یه ماشین دیگه هم بستم مشکل رو داشت دمای هوا هم 48- می زد

اگر بعد تعویض ایسیو مشکل برطرف شده شما ولتاژهای 5 ولت و منفی ایسیو برای سنسور مپ چک کنید

marboty
19th January 2014, 10:58
اگر بعد تعویض ایسیو مشکل برطرف شده شما ولتاژهای 5 ولت و منفی ایسیو برای سنسور مپ چک کنید

باتشکر از راهنمایی شما
لطفا بفرمایید در صورت قطع بودن مثبت ومنفی به چه صورت رفع عیب شود

m.aminifar
20th January 2014, 00:57
باتشکر از راهنمایی شما
لطفا بفرمایید در صورت قطع بودن مثبت ومنفی به چه صورت رفع عیب شود

در این مدل ایسیو مانند ساژم و valeo منفی ها ضعیف هست که باید منفی مستقیم به پایه مربوطه داد

ودر مورد 5ولت هم باید یک 5 ولت از پایه های سنسور های که 5 ولت دارن مانند دریچه گاز یا پدال گاز این 5 ولت تامین کنید

marboty
20th January 2014, 16:04
امروز چک کردم منفی ومثبت 5 ولت را داشت ولی روی ای سی بزرگ با کدvg111090 یه خط مویی شبیه ترک دیدم ممکنه از این باشه؟

marboty
23rd January 2014, 23:04
سلام
منتظر راهنمایی اساتید هستم