PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی کد دادن به ریموت تصویری دزدگیر پرادو (چینی)

modern.co
21st January 2014, 21:24
با سلام یک دزدگیر پرادو چینی دارم که ریموت ان را گم کرده ام ایا می تونم یه ریموت تصویری دیگه باهاش ست کنم ؟طریقه ست کردنش چطوریه؟
با تشکر

امانی
22nd January 2014, 12:42
با سلام شما یک ریموت نو تهیه کن بعد سیم نارنجی دزدگیر رو که مال ترمز هستش رو به برق مستقیم وصل کن همه درها بسته باشند سویج رو باز کن و بعد از باز کردن سویچ یکی از درها رو باز کن حالا سویچ رو 3 بار باز و بسته کن سری اخر باز باشد اگر همه موارد به درستی انجام شده باشد راهنماها باید ثابت روشن بمانند و دکمه قفل ریموت رو که بزنی کد بگیرد امیدوارم مفید واقع شود

modern.co
23rd January 2014, 12:38
با سلام شما یک ریموت نو تهیه کن بعد سیم نارنجی دزدگیر رو که مال ترمز هستش رو به برق مستقیم وصل کن همه درها بسته باشند سویج رو باز کن و بعد از باز کردن سویچ یکی از درها رو باز کن حالا سویچ رو 3 بار باز و بسته کن سری اخر باز باشد اگر همه موارد به درستی انجام شده باشد راهنماها باید ثابت روشن بمانند و دکمه قفل ریموت رو که بزنی کد بگیرد امیدوارم مفید واقع شود
باسلام
ضمن تشکر از شما این روش جواب نداد . ایا راه دیگری هست ؟
باتشکر

imen_g_sh
25th January 2014, 22:38
با سلام یک دزدگیر پرادو چینی دارم که ریموت ان را گم کرده ام ایا می تونم یه ریموت تصویری دیگه باهاش ست کنم ؟طریقه ست کردنش چطوریه؟
با تشکر

سلام در صورت امکان عکسی از کیت دزدگیرتون بذارین تا راهنمایی صحیح بشه