PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کار کردن باپروگرامر2000

asadi1356
23rd January 2014, 23:40
باعرض سلام وخسته نباشید بنده به تازگی پروگرامر2000تهیه کردم وبه همان طریقی که داخل دفترچه اش نوشته شده بودآن راروی کامپیوتر خانه نصب کردم درعین حالی که داشت نصب می شد دستور داد که پروگرامر رابه کامپیوتروصل کنم وبعداز چند لحظه نصب باموفقییت به اتمام رسید وروز بعد هم تصمیم گرفتم پروگرامر راروی لپ تاپ هم نصب کنم و همان کارهایی راکه برای کامپیوترخانه انجام دادم برای لپ تاپ هم انجام دادم بااین تفاوت که لپ تاپ دستور وصل کردن پروگرامربه لپ تاپ رانداددرضمن ویندوزکامپیوترXPوویندوز لپ تاپSEVENاست آیا مشکلی درکار باپروگرامر بالپ تاپ پیش می آید؟آیاامکان داردکه بتوانیم ازنصب صحیح پروگرامرروی لپ تپ اطمینان حاصل کنیم ؟آیازمانی که شناسایی خود کارقطعه انجام نمی شودحتما باید شماره ای سی رادرج کنیم؟چه جوری میشوداز کارکردن درست پروگرامراطمینان حاصل کرد؟چراپروگرامرنصب شده روی لپ تاپ ای سی های اپرامی که از داخل بازار خریداری شده است را شناسایی وبرنامه ریزی نمیکندودرحین شناسایی یا هرکار دیگری Errorمیدهد ولی ای سی اصلی خود تلویزیون راشناسایی وبرنامه ریزی میکندمثلا(24c08)آیاامکان داردکه پروگرامربه طورصحییح روی لپ تاپ نصب نشده است ؟باتشکر وباعرض معذرت که این همه سوال کردم:(64):

TITIO
24th January 2014, 00:31
باعرض سلام وخسته نباشید بنده به تازگی پروگرامر2000تهیه کردم وبه همان طریقی که داخل دفترچه اش نوشته شده بودآن راروی کامپیوتر خانه نصب کردم درعین حالی که داشت نصب می شد دستور داد که پروگرامر رابه کامپیوتروصل کنم وبعداز چند لحظه نصب باموفقییت به اتمام رسید وروز بعد هم تصمیم گرفتم پروگرامر راروی لپ تاپ هم نصب کنم و همان کارهایی راکه برای کامپیوترخانه انجام دادم برای لپ تاپ هم انجام دادم بااین تفاوت که لپ تاپ دستور وصل کردن پروگرامربه لپ تاپ رانداددرضمن ویندوزکامپیوترXPوویندوز لپ تاپSEVENاست آیا مشکلی درکار باپروگرامر بالپ تاپ پیش می آید؟آیاامکان داردکه بتوانیم ازنصب صحیح پروگرامرروی لپ تپ اطمینان حاصل کنیم ؟آیازمانی که شناسایی خود کارقطعه انجام نمی شودحتما باید شماره ای سی رادرج کنیم؟چه جوری میشوداز کارکردن درست پروگرامراطمینان حاصل کرد؟چراپروگرامرنصب شده روی لپ تاپ ای سی های اپرامی که از داخل بازار خریداری شده است را شناسایی وبرنامه ریزی نمیکندودرحین شناسایی یا هرکار دیگری Errorمیدهد ولی ای سی اصلی خود تلویزیون راشناسایی وبرنامه ریزی میکندمثلا(24c08)آیاامکان داردکه پروگرامربه طورصحییح روی لپ تاپ نصب نشده است ؟باتشکر وباعرض معذرت که این همه سوال کردم:(64):

با سلام

از جدیدترین ورژن جهت بروز رسانی پروگرامر خود استفاده کنید . درضمن از دفترچه

راهنما استفاده کنید تمامی نکات دستوری و چگونگی استفاده و مراحل کار توضیح

داده شده و طبق موارد عمل کنید .

موفق باشید .

ASHKAN-NO
24th January 2014, 01:32
درود
دوست عزیز اولا که پروگرامر در ویندوز سون هم به
خوبی کار می کند خود من روی لب تاپ نصب کردم
و سالها هست که بدون مشکل کار می کند
در مورد ایسیهایی که شناسایی خودکار نمی شود عرض کنم
ایسیهای ایپرام دارای سیستم شناسایی خودکار نیستند
و به خرابی یا درست نصب نشدن ربط ندارد
ایسیهایی مثل
24C02
24C08
24C16
24C04
و همه ایسیهای ایپرام شناسایی خودکار نمی شود
باید دستی وارد شود
سوال بعد
برای اینکه بدانید نرم افزار و پروگرامر درست نصب شده
یک ایسی فلش برای دی وی دی یا رسیور را روی پروگرامر
نصب کنید اگر پروگرامر ایسی را شناسایی کرد
یا ایسی را پاک کرد یا اینکه فایل دیگری را به ایسی منتقل
کرد پس نتیجه می گیریم که همه چیز درست هست
سوال بعد که پرسیده بودید
چرا ایسیهای ایپرام پروگرام نمی شود
همانی بود که در اول گفتم
همه ایسیهای ایپرام را باید به صورت دستی
شماره دهید
اگر شماره ایسی را درست وارد کنید می توانید
ایسی را پاک کنید یا فایل دیگری منتقل کنید
ضمنا با مراجعه به لینک زیر اخرین ارتقاء
پروگرامر را دریافت و فایل را در محل نصب نرم افزار
خود پروگرامر نصب کنید تا پروگرامر شما اپدیت شده
و ورژن نرم افزار بالا رود
TNM ELECTRONICS Download- نرم افزار محصولات (http://www.tnmelectronics.com/Downloads.html)

asadi1356
24th January 2014, 02:15
باسپاس وتشکر فراوان ازاستاد محترم:(64):