PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمائی برای جلوگیری ازخاموش شدن صفحه نمایش پس از تماس در گوشی سونی اکسپریا زد

ram560632
25th January 2014, 03:10
با سلام خدمت دوستان گرامی
به محض شماره گیری و تماس با گوشی سونی اکسپریازد صفحه نمایش خاموش میشود و فقط در مواردی کم با فشردن دکمه خاموش و روشن صفحه روشن میشود و بیشتر اوقات این کار هم جواب نمیدهد فقط گوشی اگه در حالت رانندگی باشد مشکلی ندارد از دوستان عزیز در این زمینه راهنمایی لازم رو درخواست دارم لطفا اگه تنظیمات خاصی دارد یا با نرم افزار خاصی این مشکل حل میشود راهنمایی بفرمایید .
از قبل بابت همکاریتان کمال تشکر و دارم

NPS2014
25th January 2014, 03:25
با سلام خدمت دوستان گرامی
به محض شماره گیری و تماس با گوشی سونی اکسپریازد صفحه نمایش خاموش میشود و فقط در مواردی کم با فشردن دکمه خاموش و روشن صفحه روشن میشود و بیشتر اوقات این کار هم جواب نمیدهد فقط گوشی اگه در حالت رانندگی باشد مشکلی ندارد از دوستان عزیز در این زمینه راهنمایی لازم رو درخواست دارم لطفا اگه تنظیمات خاصی دارد یا با نرم افزار خاصی این مشکل حل میشود راهنمایی بفرمایید .
از قبل بابت همکاریتان کمال تشکر و دارم

درود دوست عزیز این گوشی هوشمند میباشد وبه همین خاطر است که وقتی در گوشتان میبرید خاموش میشود وبرمیدارید روشن برای غیر فعال کردن به تنظیمات داخل گوشی رفته وسپس غیر فعال کنید موفق باشید

ram560632
26th January 2014, 01:25
[QUOTE=NPS2014;375683]درود دوست عزیز این گوشی هوشمند میباشد وبه همین خاطر است که وقتی در گوشتان میبرید خاموش میشود وبرمیدارید روشن برای غیر فعال کردن به تنظیمات داخل گوشی رفته وسپس غیر فعال کنید موفق باشید
با سلام خدمت دوست گرامی
شرمنده این موضوع که گوشی هوشمنده اطلاع دارم ولی در توضیح نوشتم که به محض تماس صفحه خاموش میشه نه با نزدیک شدن به صورت و در تنظیمات گوشی اکسپریا زد هیچ جایی برای این موضوع تعریف نشده حتی گوشی روهم چند بار به تنظیمات کارخانه برگردوندم باز نشد شرمنده اگه چیز جدیدی دارید و یا مشکل مشابه برخوردین راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
باتشکر

mohsen52
27th July 2015, 22:35
دوست عزیز اگر برچسب محافظ صفحه داره در بیارش صد درصد خوب میشه