PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وایرلس مودم TP-Link TD-w8151n

alilotos
1st February 2014, 17:12
سلام خدمت دوستان.
دوستان مودم فوق مشکل وایرلس داره.مشکل به اینصورته که تا وقتی که وایرلس خاموشه بدون مشکل کانکت میشه و کار میکنه ولی وقتی وایرلس رو روشن می کنی به محض اینکه توسط یه دستگاه سرچ میشه ریست میشه و بعضی مواقع هم چراغا کم نور میشن و تا خاموش روشن نکنی درست نمیشه. خازنای ورودی تغذیرو تعویض کردم بهتر شد ولی نه کاملا .باقی خازنارم تعویض کردم فرقی نکرد. با یه آدابتور دیگه هم تست کردم همنطوره. مشکل دومشم ضعیف بودن آنتن هست به صورتی که دو متر که از مودم دور میشی 1/3 آنتن میره و تا فاصله 5-6 متری سیگنالی نداره. فریم ور هم آپدیت کردم .

mahdyar7
13th February 2014, 23:59
سلام
منم دقیقاً همچین مشکلی دارم
برای رفع این مشکل چه کار باید بکنم؟
گارانتی....؟؟؟

ASHKAN-NO
14th February 2014, 01:20
سلام
منم دقیقاً همچین مشکلی دارم
برای رفع این مشکل چه کار باید بکنم؟
گارانتی....؟؟؟

درود
عزیز ابتدا دستگاه را از پشت ریست کنید
و تنظیمات را دوباره انجام دهید
اگر که جواب نداد مشکل سخت افزاری هست
و باید بررسی شود
ولی اگر دستگاه شما گارانتی دارد بهتره
برای تعویض یا تعمیر به نمایندگی مراجعه کنید
اگر هم گارانتی نداشت قبل از هر کاری ایسی
فلش را باید پروگرام کرد
موفق باشید.

mojtaba.sh
25th April 2014, 11:37
با سلام خسته نباشید لطفا فریم ور جدید این مدل رو برام بزارید منم همین مشکل ها رو داره مودم

DAIVIS
28th April 2014, 01:14
لطفا درایور مربوط بهTD8951NDراقراردهید

Arash_323
28th April 2014, 02:12
با سلام خسته نباشید لطفا فریم ور جدید این مدل رو برام بزارید منم همین مشکل ها رو داره مودم

سلام
آخرین فیرمور مودم W8151n با ورژن سخت افزار 1 رو از اینجا (http://www.tp-link.com/Resources/software/TD-W8151N_v1_120612.zip) دانلود کنید
آخرین فیرمور مودم W8151n با ورژن سخت افزار 3 رو از اینجا (http://www.tp-link.com/resources/software/TD-W8151N_V3_140313.zip) دانلود کنید
(قبل از آپدیت به مدل مودم دقت کنید و از پشت مودم چک کنید ببینید ورژن سخت افزار مودم شما کدومه)

لطفا درایور مربوط بهTD8951NDراقراردهید

مودم های USB درایور دارن ولی مودم شما درایور نداره و با پورت شبکه و بدون درایور قابل اتصال و کانفیگ شدنه