PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد Bridge کردن مودم

Astara007
2nd February 2014, 20:20
سلام میخوام که برای بعضی از بازیها سرور بسازم ولی تو سرور لیست نمیتونم سرورمو ببینم ، از یه نفر پرسیدم و گفت که باید مودمتو در حالت Bridge بزاری که در این حالت 100 % کار میکنه ، الان مودم من در حالت pppoE هستش اگه راهنمایی را به صورت nooob بگید ممنون میشم ، مودم من : Tp-link - TD-8811

Astara007
3rd February 2014, 10:01
سلام میخوام که برای بعضی از بازیها سرور بسازم ولی تو سرور لیست نمیتونم سرورمو ببینم ، از یه نفر پرسیدم و گفت که باید مودمتو در حالت Bridge بزاری که در این حالت 100 % کار میکنه ، الان مودم من در حالت pppoE هستش اگه راهنمایی را به صورت nooob بگید ممنون میشم ، مودم من : Tp-link - TD-8811

کسی نیس کمک کنه ؟؟؟

Arash_323
3rd February 2014, 17:57
سلام
منظورتون از noob چیه؟

اینترنت اکسپلورر یا فایر فاکس رو باز کنید و در قسمت آدرس 192.168.1.1 رو وارد کنید تا پنجره لاگین باز بشه
یوزرنیم و پسوورد رو هردو admin بزنید با حروف کوچیک
قبل از هر کاری از سمت چپ برید توی قسمت Management و بعدش Setting و بعدش Backup و تنظیمات رو ذخیره کنید که به مشکل برنخورید (از طریق همین قسمت و گزینه Update میتونید تنظیمات رو بر گردونید)
بهترین کار اینه که مودم رو ریست فکتوری کنید و از نو تنظیم کنید اما اگه نمیخواید این مراحل انجام بدین:
از سمت چپ بیان تو قسمت Quick Setup و VCI و VPI رو یادداشت کنید که یادتون نره (اگر هم این دوتا که مربوط به سرویس دهنده شما هست رو بلدید لازم به یادداشت نیس)
Next رو بزنید و برید مرحله بعد , اینجا مودم رو بزارید روی Bridge و ذخیره و ریبوت کنید
در حالت PPP0E مودم یوزر نیم و پسورد ازتون میپرسه و خودش کانکت میشه و توی کامپیوتر یا لپتاپ نیاز به هیچ چی نیس اما توی حالت bridge باید کانکشن Broadband بسازید و رمز و پسوورد مربوط به اینترنت رو وارد کنید و هر دفعه که خواستین به اینترنت وصل بشین کانکشن رو اجرا کنید

واسه مودم شما اصلا نیازی به کابل USB نیس بهتره کابل یو اس بی رو جدا کنید و با لن کار کنید