PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کدام ورژن نرو استفاده می کنید؟

hedayat3
4th February 2014, 17:14
سلام دوستان
میخواستم بدونم کدوم ورژن نرو بر رو سیستم شما نصب هستش و ازش استفاده میکنید و ایا اینکه جوابشو پس داده یا نه؟اخه من هر ورژن نرو رو که نصب میکنم یک مشکلی دره مثلا یکی تریاله ویا اینکه یکی دیگه نصفه فایلها رو رایت میکنه و یا یکی دیگه تو تبدیل فایلها مدت زمان زیادی رو میگیره مثلا 45 دقیقه. اگر امکانش هست لینک دانلود نرویی رو که رو سیستمتون نصب هستش و از کارکردش مطمین هستید رو هم بزارید.
بی نهـــــــــــــــــــــــ ــایت سپاسگزارم

M.Salehi
4th February 2014, 17:31
سلام دوستان
میخواستم بدونم کدوم ورژن نرو بر رو سیستم شما نصب هستش و ازش استفاده میکنید و ایا اینکه جوابشو پس داده یا نه؟اخه من هر ورژن نرو رو که نصب میکنم یک مشکلی دره مثلا یکی تریاله ویا اینکه یکی دیگه نصفه فایلها رو رایت میکنه و یا یکی دیگه تو تبدیل فایلها مدت زمان زیادی رو میگیره مثلا 45 دقیقه. اگر امکانش هست لینک دانلود نرویی رو که رو سیستمتون نصب هستش و از کارکردش مطمین هستید رو هم بزارید.
بی نهـــــــــــــــــــــــ ــایت سپاسگزارم

سلام دوست عزیز
من پیشنهاد میکنم این نرم افزار رو نصب و تست کنید مطمئنا دور نرو خط میکشید

Ashampoo Burning Studio 14.0.3.12 + 1.12.0.14 Free ابزار رایت Ashampoo (http://soft98.ir/software/Cd-dvd-tools/214-ashampoo-burning-studio.html)
موفق باشید

Arash_323
4th February 2014, 17:38
ممنون از آقای صالحی

نرو واسه کارای حرفه ای تر هست
اگه کاراتون به کپی دیسک و رایت دیتا و رایت دی وی دی ویدیو و اینجور چیزا خلاصه میشه از آشامپو استفاده کنید محیط ساده و روانی داره حجمشم کمه

اگه نرو میخواید این ورژن البته کرک شدشو دانلود کنید کامل و بی نقصه Nero.Platinum.15.0.07100.Final

M.Salehi
4th February 2014, 18:10
با تشکر از اقا آرش عزیز

معمولا از یک نرم افزار رایت بیشتر از ویژگیهای زیر نمیشه انتظار داشت

ویژگی های نرم افزار Ashampoo Burning Studio Final :

توانايي رايت CD/DVD و Blu-ray disc

توانايي رايت فايل ها و فولدر ها بر روي CD/DVD/Blu-ray disk
توانايي رايت چند CD/DVD/Blu-ray disk به صورت همزمان، فشرده سازي و محافظت از آنها به وسيله پسورد گذاري
Rip کردن CD هاي صوتي به فرمت هاي MP3, WMA و WAV
ساخت CD صوتي از فايل هاي صوتي با فرمت هاي WAV, MP3, FLAC, WMA و Ogg
توانايي ساخت CD/DVD/Blu-ray disk هاي MP3 يا WMA
توانايي ساخت و رايت Image بر روي CD/DVD/Blu-ray disk
پاک کردن سريع محتويات CD/DVD هايي که قابليت دوباره نويسي دارند
توانايي ذخيره کردن Image هاي بزرگتر از 2 گيگابايت در فايل سيستمي FAT32
داراي دستيار عيب يابي محاوره اي براي رفع ايراد هاي سخت افزاري و نرم افزاري
توانايي ذخيره سازي پروژه ها براي ادامه دادن و رايت کردن بعدا آنها
رايت مستقيم Video DVDs از بيشتر فرمت هاي فايل هاي تصويري
توانايي ساخت ديسک هاي Bootable
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

موفق باشید