PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید لب تاپ

djagostin
11th February 2014, 12:41
با سلام و خسته نباشید . من میخوام یه لب تاپ بخرم ولی نمیدونم چه برندی خوبه که بخرم . من خودم برند سونی رو دوست دارم ولی نمیدونم نسبت به ایسوس و برندهای دیگه بهتر هست یا نه. میشه راهنماییم کنید لب تاپ چه برندی در حال حاضر خوبه ؟ ممنون .

ASALAK
11th February 2014, 12:52
من شخصا از توشیبا استفاده میکنم وراضی هستم

البته گرونه وقطعاتش همکمیاب ولی خوب خرابی اون هم در حد زیر رنج دیگر لب تابه میباشد

M.Salehi
11th February 2014, 12:55
با سلام و خسته نباشید . من میخوام یه لب تاپ بخرم ولی نمیدونم چه برندی خوبه که بخرم . من خودم برند سونی رو دوست دارم ولی نمیدونم نسبت به ایسوس و برندهای دیگه بهتر هست یا نه. میشه راهنماییم کنید لب تاپ چه برندی در حال حاضر خوبه ؟ ممنون .

سلام دوست عزیز

برندهایی مثل اپل و سونی وایو که بنظر من خیلی عالی هستن
از لحاظ سخت افزار مقاوم و با کیفیت ولی قیمت کمی گرونتره
بعد asus هم بد نیست

البته هرکدوم مزیتهایی دارند که شما بسته به نیاز و بودجه خودتون باید انتخاب کنید

موفق باشید

Arash_323
11th February 2014, 13:31

سلام

ببینید شما اول باید مشخص کنید لپتاپ واسه چه کاری میخواید؟ بعدشم هزینه ای که میخواین کنین مشخص کنید
لپ تاپ از 800 هزارتومن توی بازار هست تا ده دوازده ملیون
سونی قیمت بالاتری داره نسبت به بقیه برندها طراحی شکیلتری داره ایسوس هم خیلی خوبه اچپی هم خوبه و اینم مد نظر داشته باشید گل بی عیب نداریم هر چی بخرید یه مزیتهایی داره و یه مشکلاتی
به نظر من اگه ایسوس بگیرید پشیمون نمیشید چندتا از مزیتهاشو براتون میگم:
جنس بدنه محکم
طراحی بدنه بسیارباریک
شارژدهی طولانی باتری
عمرطولانی باتری
خرابی بسیار کم
و در نهایت قیمت مناسب نسبت به اینایی که عرض کردم
مشکلاتشم اکثرن اینا هس:
صدای کم اسپیکر
براق بودن صفحه نمایش

djagostin
11th February 2014, 14:23
ممنون از راهنماییهانون . متشکرم . فقط یه چیزه دیگه : ویندوزی که رو لب تاپ ها نصب هستش اورجیناله یا نه بعضی هاشون اورجیناله ؟ و اگه اورجیناله میشه ویندوزش رو آپدیت کرد؟ با تشکر

Arash_323
11th February 2014, 14:32
ممنون از راهنماییهانون . متشکرم . فقط یه چیزه دیگه : ویندوزی که رو لب تاپ ها نصب هستش اورجیناله یا نه بعضی هاشون اورجیناله ؟ و اگه اورجیناله میشه ویندوزش رو آپدیت کرد؟ با تشکر

تاپیک مخصوص پرسش و پاسخ (http://kiansat.kim/showthread.php?t=38735&p=379514&viewfull=1#post379514)