PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن 206 sd v8 بعد از شستن موتور

hamzehhossaeni
13th February 2014, 16:19
سلام خدمت همکاران و اساتید محترم ماشین 206 صندوقدار بعد از شستن موتور روشن شده ولی بد کارمیکرده که بعد از پارک کردن اون دیگه روشن نشده پمپ بنزین کار مکنه فشار هم داره جرقه هم داریم ولی منفی انژکتور از ای سی یو نمیاد بنزین با آمپول به دریچه تزریق میکنیم روشن میشه مسیر سیم کشی انژکتور تا ایسی یو هم وصل است . برای رفع عیب چه کار باید کنم؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

TuneUp_Vahab
13th February 2014, 19:32
سلام خدمت همکاران و اساتید محترم ماشین 206 صندوقدار بعد از شستن موتور روشن شده ولی بد کارمیکرده که بعد از پارک کردن اون دیگه روشن نشده پمپ بنزین کار مکنه فشار هم داره جرقه هم داریم ولی منفی انژکتور از ای سی یو نمیاد بنزین با آمپول به دریچه تزریق میکنیم روشن میشه مسیر سیم کشی انژکتور تا ایسی یو هم وصل است . برای رفع عیب چه کار باید کنم؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

درود :

دوست عزیز ، با یک ایسیو دیگر تست نمایید ببینید روشن میشود یا نه . در صورت روشن شدن آی سی انژکتور را تعویض نمایید .

faraz_roohi
17th August 2014, 22:09
سلام. من یه همچین موردی داشتم ایراد از سنسور مپ بود. مال ائنم به انژکتور ها پالس نمی آمد