PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل شارژر لپتاپ دل و قطعه dallas

farzad_1360
14th February 2014, 18:22
با سلام خدمت اساتید
قطعه ای در شارژرهای اورجینال لپتاپ دل وجود داره شبیه ترانزیستور ممعمولی هست و شماره فنیش A114 از شرکت dallas
وقتی این قطعه خراب میشه شارژر نمیتونه لپتاپو شارژ کنه و فقط میشه باهاش لپتاپو روشن کرد
بنده کل بازارو زیرورو کردم ولی کسی این قطعه را نداشت شماتیکشم دانلود کردم نوشته digital transistor و کلا دوتا پایه هاش کار میکنن و یکی از پایه هاش nc هست
از اساتید محترم اگه تجربه ای در این زمینه دارن لطفا راهنمایی بفرمایند
ممنون

Meisam-Alishahi
15th February 2014, 22:31
با سلام خدمت اساتید
قطعه ای در شارژرهای اورجینال لپتاپ دل وجود داره شبیه ترانزیستور ممعمولی هست و شماره فنیش A114 از شرکت dallas
وقتی این قطعه خراب میشه شارژر نمیتونه لپتاپو شارژ کنه و فقط میشه باهاش لپتاپو روشن کرد
بنده کل بازارو زیرورو کردم ولی کسی این قطعه را نداشت شماتیکشم دانلود کردم نوشته digital transistor و کلا دوتا پایه هاش کار میکنن و یکی از پایه هاش nc هست
از اساتید محترم اگه تجربه ای در این زمینه دارن لطفا راهنمایی بفرمایند
ممنون

هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز شما می توانید از شماره های DS2501–UNW یا DS2502–UNW استفاده نمایید.
این آی سی در بازار موجود نیست فقط از شارژ های خراب میتونید این قطعه رو بردارید.

موفق باشید

farzad_1360
16th February 2014, 20:07
هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز شما می توانید از شماره های DS2501–UNW یا DS2502–UNW استفاده نمایید.

موفق باشید

ممون از شما
شماره هایی هم که فرمودید توی بازار نیست ؟؟؟ چیزی نمیشه جایگزین کردن ؟؟؟

Meisam-Alishahi
6th March 2014, 22:44
ممون از شما
شماره هایی هم که فرمودید توی بازار نیست ؟؟؟ چیزی نمیشه جایگزین کردن ؟؟؟

هوالعلیم

:confused: