PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع خطای سنسور اکسیژن در پژو 405 بوش 7.4.4

yashar_ataee
25th February 2014, 20:18
با سلام
سیستم سی ان جی روی پژو 405 بوش 7.4.4 نصب است که بعد از یه مدت کار کردن کوتاه خطای تنظیم مخلوط سوخت و هوا رو میزنه که مربوط میشه به سنسور اکسیژن،میخواستم بدونم آیا مثل ساژم شبیه سازی وجود داره برای گول زدن ای سی یو یا خیر؟ در ضمن آیا میشه ای سی یو رو تبدیل به مدل ساژم کرد یا خیر؟

TuneUp_Vahab
25th February 2014, 22:26
با سلام
سیستم سی ان جی روی پژو 405 بوش 7.4.4 نصب است که بعد از یه مدت کار کردن کوتاه خطای تنظیم مخلوط سوخت و هوا رو میزنه که مربوط میشه به سنسور اکسیژن،میخواستم بدونم آیا مثل ساژم شبیه سازی وجود داره برای گول زدن ای سی یو یا خیر؟ در ضمن آیا میشه ای سی یو رو تبدیل به مدل ساژم کرد یا خیر؟

درود :

دوست عزیز ، به نظر بنده بهترین نوع همان نصب خطاگیر میباشد . بنده چندین مورد رله نصب کردم ولی جوابگو نبوده و برنامه ایسیو به هم میخورد .

حامد59
10th March 2014, 17:25
باعرض ادب خدمت اساتيد
من يك مدل شبيه ساز بوش 744دارم كه يك مهندس الكترونيك اونو طراحي كرده وخودم نصب كردم وكارش بد نبود اگه از دوستان كسي ميخواد پيام خصوصي بده

حامدجعفری
31st March 2014, 16:16
با عرض ادب
ما خودمون خطاگیرهایی رو درست میکنیم که هم روی بوش 7.4.4 ،هم روی زامیاد وهم روی ماشین های دیگه خوب جواب میده/
اگر کسی میخواد من در خدمتم/

ASALAK
31st March 2014, 23:09
لطفا اگه ممکنه قیمت رو هم بدید تا دوستان بدونند

حامدجعفری
3rd April 2014, 10:36
با سلام اگه کسی از این خطاگیرها میخواد برام پیام خصوصی بده بهش بگم.چون قیمت فرق میکنه ؛ بسته به تعداد.از15 تومان تا 20 تومن.

انواع خطاگیرها:
1-شبیه ساز فشار ریل سوخت سیستم های لندی رنزو - زیمنس
2-شبیه ساز فشار ودما برای ساکس 500
3-شبیه ساز سنسور اکسیژن 3سیمه 4 سیمه و 5 سیمه.
4-شبیه ساز سنسور اکسیژن:وقتی که سنسور اکسیژن خراب باشد و مشتری نمیخواد سنسور اکسیژن بگیره ، فقط سوکتشو درمیاری و به جاش این خطاگیرو نصب میکنی.
5-شبیه ساز سنسور دمای آب لواتو
6-شبیه ساز دما و فشار گاز بر روی نیسان گازسوز MGH

آذرخودرو الکترونیک