PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد نرم افزار tacho siemens

nideroon
1st March 2014, 12:07
سلام دوستان و مدیران بخش
لطفا برنامه tacho siemens را پیوست کنید.هر چی سرچ کردم تو سایت نبود ولی بعضی از دوستان فرمودند در سایت موجود است.
من نتونستم ببینمش.اگر هست لطفا لینکش را همینجا قرار بدین تا همه استفاده کنند.
مچکرم

TuneUp_Vahab
1st March 2014, 12:47
سلام دوستان و مدیران بخش
لطفا برنامه tacho siemens را پیوست کنید.هر چی سرچ کردم تو سایت نبود ولی بعضی از دوستان فرمودند در سایت موجود است.
من نتونستم ببینمش.اگر هست لطفا لینکش را همینجا قرار بدین تا همه استفاده کنند.
مچکرم

درود :

دوست عزیز ، برای فعال شدن تاچو زیمنس برای هر سیستم یه یوزر پس میخواد . اینهم لینکش .

نرم افزار TACHO SIEMENS بدون کرک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=79014&p=384390#post384390)

nideroon
1st March 2014, 17:37
عذر میخوام
یوزر و پس از کجا میشه تهیه کرد؟
و آیا کسی تونست کرکش کنه؟

TuneUp_Vahab
1st March 2014, 17:54
عذر میخوام
یوزر و پس از کجا میشه تهیه کرد؟
و آیا کسی تونست کرکش کنه؟

درود :

دوست عزیز ، اگه کرک شده داشتم حتما قرار میدادم . شرمنده .

aliabas
1st March 2014, 23:08
با سلام
برنامه را با کرک قرار می دهم

شاه کلید
1st March 2014, 23:28
با سلام خدمت دوستان در صورت امکان در مورد کارایی این نرم افزار توضیحی کامل ارایه دهید با سپاس فراوان

TuneUp_Vahab
2nd March 2014, 10:33
با سلام خدمت دوستان در صورت امکان در مورد کارایی این نرم افزار توضیحی کامل ارایه دهید با سپاس فراوان

درود :

دوست عزیز ، این برنامه مقدار کیلومتر فقط (زیمنس) را در هگز تا حداکثر 30000 کیلومتر تغییر میدهد .
مراحل کار نیز بصورت ذیل است .

1- نوع خودرو انتخاب شود .
2-نوع ایسیو .
3-مقدار کیلومتر که میخواهید تغییر دهید .
4-وارد کردن فایل اصلی .
5-محل ذخیره فایل تبدیل شده
6- دکمه تبدیل .

sajadnasirpor
2nd March 2014, 17:51
سلام دوستان به صحبت های دوست عزیز م آقای گلستان باید اضافه کنم که این نرم افزار همه زیمینس ها رو ساپورت نمیکنه و کار باهاش کمی سخت هست