PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدای ماشین لباسشویی

golazin92
3rd March 2014, 15:50
با سلام
من ماشین لباسشویی آلستوم ایتالیا دارم. تولید مال سال 2006 است ما یک سال بعد خریداری کردیم ولی تا سال 2010 بلااستفاده در انبار بود. از سال 2010 تا بحال که آوردیم استفاده می کنیم خیلی سر و صدا داره و البته الان از اولش هم بدتر شده. تا بحال دو نفر مثلا تعمیرکار آوردیم که یکی اصلا تشخیص نداد مشکل را و دومی گفت مال فنرهاش است و در پشت ماشین را باز کرد و هیکلش را انداخت روی ماشین و مثلا با فنر هاش بازی کرد تا نرم بشه کلی هم پول گرفت، ولی هیچ تغییری نکرد. کلا از وقتی ماشین را روشن میکنیم صدای قیژ قیژ قیژ میده و وقتی به دور خشک کن میرسه دیگه واویلا نگو که خیلی صداهای عجیب و غریب از خودش درمیاره. همش به این همسایه های طبقه پایین فکر میکنم که چی میکشند از دست ما.
یعنی درست میشه یا باید بندازمش دور و با دست لباس بشورم
لطفا اگر تعمیر کار خوبی سراغ دارید که تهران باشه و بتونه واقعا تعمیرش کنه معرفی کنید. نه کسی که فقط بخواد بیاد و پول بگیره:eek:

jamservice
3rd March 2014, 17:08
سلام با این توضیحاتی که شما دادید حدس من فنرهای داخل کمک فنر زیر دیگ میباشد که بر اثر رطوبت دچار زنگ زدگی شده و شکسته لطفا اون قسمت را بررسی نمایید.90 درصد همین میباشد و ربطی به فنرهای متصل به بالای دیگ نداره .

man123
3rd March 2014, 19:48
سلام ماشین لباس شوئی توشیبا اتومات فقط بار اول که روشنش میکنم اب گیری می کند پس از تخلیه اب دوباره ابگیری بصورت قطره ای انجام می شود لطفا راهنمایی فرمایید

jamservice
5th March 2014, 01:28
سلام دوست عزیز شما اول باید ببینید چند تا شیر برقی داره بعضی از ماشینها دارای یک ورودی اما سه شیر برقی هستند بعضی دو ورودی آب سرد و گرم اما سه شیر برقی دارند بعضی دو ورودی اما 2 شیر برقی در آنها بکار رفته پس از مشخص کردن این قسمت احتمال60% شما بوبین یکی ازشیر برقی ها سوخته است یا نیم سوز میباشد(ضعیف) این قسمت را بررسی کنید. موفق باشید.

ASALAK
15th April 2015, 19:41
دوست عزیز
اگه تست کردید بوبینهای شیر برقی سالم بود
مجرای خروجی اب از سمت شیر برقی به سمت مخزن پور رو چک کنید 2 یا 3 شیلنگ دارد که به مخزن پودر وصل میشود
ورودی دهانه مخزن پودر دارای سوراخ ریز میباشد که به احتمال قوی جرم گرفته با یک میل مثلا کاموابافی مجرا ها رو باز کنید درست میشود
موفق باشید