PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا میشود میکرو ساژمو رو زیمنس زد هردو sak هستند؟

ecu.dadashi
7th March 2014, 16:00
با سلام
برای من یه ایسیوی زیمنس اومد که ریگلاتور و میکروش سوخته بود من ریگاتورو عوض کردم 5 ولتیش اومد ولی میکروی ساژمو زدم روی ایسوی زیمنس ولی چراغ چک باز نیومد ایا میکروهای sak ها پین هاشون باهم فرق میکنن؟

TuneUp_Vahab
7th March 2014, 21:08
با سلام
برای من یه ایسیوی زیمنس اومد که ریگلاتور و میکروش سوخته بود من ریگاتورو عوض کردم 5 ولتیش اومد ولی میکروی ساژمو زدم روی ایسوی زیمنس ولی چراغ چک باز نیومد ایا میکروهای sak ها پین هاشون باهم فرق میکنن؟

درود :

دوست عزیز ، میکرو طبق شماره بکار برده میشود و در دو نوع ، یکی با فلش و دیگری فاقد فلش داخلی میباشد . میکرو زیمنس نیز از نوع دوم میباشد .

ecu.dadashi
8th March 2014, 09:16
بله میکروهای sak بدون حافظه اند در ساژم با یک فلش f200 و در زیمنس با فلش f400 استفاده میشوند
این میکروها فقط پسوناشون فرق میکنه و هردو با sak شروع میشوند ایا میشه برای هم استفادش کرد ؟

TuneUp_Vahab
9th March 2014, 12:11
بله میکروهای sak بدون حافظه اند در ساژم با یک فلش f200 و در زیمنس با فلش f400 استفاده میشوند
این میکروها فقط پسوناشون فرق میکنه و هردو با sak شروع میشوند ایا میشه برای هم استفادش کرد ؟

درود :

بله دوست عزیز ، میشه استفاده کرد .

alihi53
1st December 2014, 10:42

طبق تجربه من خیر باهم فرق دارند.

mostafaazizi
21st January 2015, 08:23
نمشه چون دققت کنید موقع سفارش قطعه فروشنده روی دو حرف آخر ای سی تاکید زیادی داره با هم فرق دارن