PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم دیتک شدن هارد مکستور ای دی ای 80

modern.co
12th March 2014, 13:46
با سلام
هارد مکستور ای دی ای 80 دارم که ابتدا ویندوز بالا نمی امد و پیغام NTLDR IS MISSING می داد . بعد از نصب مجدد ویندز ایکس پی یکی دو رز خوب بود بعد مجددا یندوز بالا نیامد . وقتی اقدام به نصب دباره ویندوز کردم با صفحه ابی رنگ ( صفحه مرگ ) مواجه شدم . اینبار اقدام به نصب ویندوز 7 کردم که با موفقیت نصب شد . پس از چند با ریست کردن متوجه شدم بعضی اوقات هارد دیتکت نمی شود و تا اینکه کلا از کار افتاد . هارد را به یک سیستم دیگر وصل کردم تنها یک درایو را با ظرفیت 30 گیگ شناسایی می کند .
از اساتید درخواست دارم چون هارد حاوی اطلاعات مهمی می باشد اگر روش یا نرم افزار خواصی که بتواند هارد را به حالت اول برگرداند سراغ دارند لطفا راهنمایی کنند.
با تشکر

M.Salehi
12th March 2014, 15:08
با سلام
هارد مکستور ای دی ای 80 دارم که ابتدا ویندوز بالا نمی امد و پیغام NTLDR IS MISSING می داد . بعد از نصب مجدد ویندز ایکس پی یکی دو رز خوب بود بعد مجددا یندوز بالا نیامد . وقتی اقدام به نصب دباره ویندوز کردم با صفحه ابی رنگ ( صفحه مرگ ) مواجه شدم . اینبار اقدام به نصب ویندوز 7 کردم که با موفقیت نصب شد . پس از چند با ریست کردن متوجه شدم بعضی اوقات هارد دیتکت نمی شود و تا اینکه کلا از کار افتاد . هارد را به یک سیستم دیگر وصل کردم تنها یک درایو را با ظرفیت 30 گیگ شناسایی می کند .
از اساتید درخواست دارم چون هارد حاوی اطلاعات مهمی می باشد اگر روش یا نرم افزار خواصی که بتواند هارد را به حالت اول برگرداند سراغ دارند لطفا راهنمایی کنند.
با تشکر

سلام دوست عزیز

یکی از کاربردی ترین نرم افزارها hdd regenerator هست که داخل سایت آپلود کردم
و روش استفاده رو بصورت تصویری توضیح دادم

دانلود نرم افزار Portable HDD Regenerator 2011 برای از بین بردن بدسکتورروی هاردبهمراه آموزش تصویری (http://kiansat.kim/showthread.php?t=45806)

موفق باشید

modern.co
12th March 2014, 18:06
سلام
عزیز از این برنامه قبلا استفاده کردم . به نظرم این برنامه فقط برای از بین بردن بدسکتور استفاده میشه . هاردو به یه سیستم دیگه وصل کردم و بعنوان هارد دوم شناسایی کرد و همون مقدار 30 گیگ از هاردو که می شناسه اسکن کرد و تمام . لطفا اگه کارایی دیگه ای هم داره اعلام کنیدتا از طریق همون لینکی که گذاشتید پیگیری کنم .
متشکرم .