PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اموزش عوض کردن ویندور

mohaddess
13th March 2014, 10:34
دوستان سلام.فایر فوکس بنده مشکل پیدا کرده ویاهوی من را هم بهم زده هرکاری هم میکنم نمیتونم درستش کنم فکر میکنم باید ویندوزمو عوض کنم بنده یکم اماتورم چجوری میتونم اینکار را بکنم میتونم دانلود منیجر را با یکی از مرور گر ها کپی کنم تو یو اس بی وویندوز را پاک وبا مرورگر ودانلود منیجر دوباره نصب کنم دراین مورد اطلاعاتی دوستان اگه عنایت کنند ممنون میشم

M.Salehi
13th March 2014, 11:42
دوستان سلام.فایر فوکس بنده مشکل پیدا کرده ویاهوی من را هم بهم زده هرکاری هم میکنم نمیتونم درستش کنم فکر میکنم باید ویندوزمو عوض کنم بنده یکم اماتورم چجوری میتونم اینکار را بکنم میتونم دانلود منیجر را با یکی از مرور گر ها کپی کنم تو یو اس بی وویندوز را پاک وبا مرورگر ودانلود منیجر دوباره نصب کنم دراین مورد اطلاعاتی دوستان اگه عنایت کنند ممنون میشم
جناب مهدس سلام

شما برای تعویض ویندوز نیازی به کپی دانلود منیجر و مرورگر ندارید
شما اول باید تصمیم بگیرید چه ویندوزی نصب میکنید
xp/7 / 8 سپس سیدی اونو تهیه کنید و مراحل نصب ویندوز

hedayat3
13th March 2014, 11:57
درود دوست عزیز
اگر میخواهید اطلاعات شما همچنان حفظ شود و برنامه های شما نیز پاک نشود میتوانید ویندوز خود را repeair (تعمیر) نمایید.

mohaddess
13th March 2014, 12:02
جناب مهدس سلام

شما برای تعویض ویندوز نیازی به کپی دانلود منیجر و مرورگر ندارید
شما اول باید تصمیم بگیرید چه ویندوزی نصب میکنید
xp/7 / 8 سپس سیدی اونو تهیه کنید و مراحل نصب ویندوز

جناب صالحی ممنون ازجواب شما بنده با مرورگر فایر فوکس به مشکلی برخوردم هر کاری هم میکنم درست نمیشه.میشه حلش کرد یا باید ویندوز عوض بشه.ویندوز را از کجا میتونم دانلود کنم؟

MEHDI-N
13th March 2014, 13:39
[QUOTE=mohaddess;387016]جناب صالحی ممنون ازجواب شما بنده با مرورگر فایر فوکس به مشکلی برخوردم هر کاری هم میکنم درست نمیشه.میشه حلش کرد یا باید ویندوز عوض بشه.ویندوز را از کجا میتونم دانلود کنم؟[/QUOبا سلام اين فايلهايPDF اموزش نصب ويندوزXPو7هستش

M.Salehi
13th March 2014, 13:49
جناب صالحی ممنون ازجواب شما بنده با مرورگر فایر فوکس به مشکلی برخوردم هر کاری هم میکنم درست نمیشه.میشه حلش کرد یا باید ویندوز عوض بشه.ویندوز را از کجا میتونم دانلود کنم؟

اقای مهدس
من نمیدونم مرورگر شما مشکلش چی هست
ولی میتونید انیستال کنید و دوباره نصبش کنید اگه مشکل خیلی شدید هست و مجبورید ویندوز عوض کنید
ویندوز رو بهتره روی سیدی خریداری کنید دانلود اون بصرفه نیست
یبار دیگه مشکل مرورگر رو عنوان کنید

mohaddess
13th March 2014, 14:03
اقای مهدس
من نمیدونم مرورگر شما مشکلش چی هست
ولی میتونید انیستال کنید و دوباره نصبش کنید اگه مشکل خیلی شدید هست و مجبورید ویندوز عوض کنید
ویندوز رو بهتره روی سیدی خریداری کنید دانلود اون بصرفه نیست
یبار دیگه مشکل مرورگر رو عنوان کنید

بنده با مرورگر فایر فوکس وقتی روی پستهای چرخشی میرم نگهش نمیداری ووقتی میخوام پستی برای دیدن انتخاب کنم پست رد میشه ووای نمی ایسته وهمچنین ایکن **** منیجرم غیرفعال شده ووقتی ایمیلی برام میاد هم لحظه نمیفهمم باید از گزینه helpوارد بشم وایمیلهامو چک کنم ایمی ورمزمو وقتی میدم **** منیجر باز نمیشه فکر میکنم کشورشو قاطی کردم ونمیدونم روی کدو کشور فعال شده بود که تحریمها را دور بزنه هرکاری هم بگی کردم10بار انیستالش کردم .هرچی فایل فایر فوکس تو ویدنروز بود پاک کردم فقط یه فایلش اصلا پاک نشد دو سه ماهی میشه این مشکلو دارم خلاصه کلافه شدم دیگه نمیدونم چیکار کنم همین بود که بفکر تعویض ویندوز افتادم .قبلا نرم افزار اسپید بیت را نصب میکردم حل میشد ولی الان اون هم تاثیری نداره.سپاس از راهنمایی حضرتعالی

M.Salehi
14th March 2014, 14:15
بنده با مرورگر فایر فوکس وقتی روی پستهای چرخشی میرم نگهش نمیداری ووقتی میخوام پستی برای دیدن انتخاب کنم پست رد میشه ووای نمی ایسته وهمچنین ایکن **** منیجرم غیرفعال شده ووقتی ایمیلی برام میاد هم لحظه نمیفهمم باید از گزینه helpوارد بشم وایمیلهامو چک کنم ایمی ورمزمو وقتی میدم **** منیجر باز نمیشه فکر میکنم کشورشو قاطی کردم ونمیدونم روی کدو کشور فعال شده بود که تحریمها را دور بزنه هرکاری هم بگی کردم10بار انیستالش کردم .هرچی فایل فایر فوکس تو ویدنروز بود پاک کردم فقط یه فایلش اصلا پاک نشد دو سه ماهی میشه این مشکلو دارم خلاصه کلافه شدم دیگه نمیدونم چیکار کنم همین بود که بفکر تعویض ویندوز افتادم .قبلا نرم افزار اسپید بیت را نصب میکردم حل میشد ولی الان اون هم تاثیری نداره.سپاس از راهنمایی حضرتعالی
سلام
بهتره ویندوز رو عوض کنید
ولی چون بار اوله این کار رو میکنید بهتره با همکاری یه نفر وارد به نصب ویندوز انجام بدید
چون اگه اشتباهی بکنید ممکنه تمام اطلاعات هارد بپره

موفق باشید

mohaddess
22nd March 2014, 21:55
سلام
بهتره ویندوز رو عوض کنید
ولی چون بار اوله این کار رو میکنید بهتره با همکاری یه نفر وارد به نصب ویندوز انجام بدید
چون اگه اشتباهی بکنید ممکنه تمام اطلاعات هارد بپره

موفق باشید

با عوض کردن ویندوز ونصب نسخه پرتابل فایر فوکس این مشکل برطرف شدالبته با نسخه پرتابل حل میشد.

Taghi-
23rd March 2014, 00:07
سلام سال نو مبارک
فایرفاکس ورژن28 وارد سایت که میشم نمی تونم سرعت ارسالاتو کم و زیاد کنم
مشکل از چیه؟
با مروگرهای دیگه مشکلی ندارم

mohaddess
23rd March 2014, 00:37
سلام سال نو مبارک
فایرفاکس ورژن28 وارد سایت که میشم نمی تونم سرعت ارسالاتو کم و زیاد کنم
مشکل از چیه؟
با مروگرهای دیگه مشکلی ندارم

اقا تقی نازنین نسخه پرتابل را امتحان کن امیدوارم حل بشه

Taghi-
23rd March 2014, 00:49
اقا تقی نازنین نسخه پرتابل را امتحان کن امیدوارم حل بشه

میخام بدونم مشکل از چیه ؟
ربطی به تنظیمات داره یا از خود سایت یا نسخه جدید فایرفاکس؟
منظورم اینه

mohaddess
23rd March 2014, 00:53
میخام بدونم مشکل از چیه ؟
ربطی به تنظیمات داره یا از خو سایت یا نسخه جدید فایرفاکس؟
منظورم اینه

منم تا نسخه 27مشکلی نداشتم ولی در نسخه28مشکلاتم شروع شده احتمالا ویروسیه مجبور شدم ویندوزو عوض کنم