PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار حذف اتوران و پاکسازی درایو از ویروس های مزاحم

bahram chobin
14th March 2014, 15:06
سلام به دوستان و همکاران عزیز
دو عدpcویک عدد لبتاب و چهار عدد فلش مموری دارم که همگی به outoran infoدچار شدن و هر کار میکنم پاک نمیشن.متاسفانه نوت32 و یو اس بی دیسک سکوریتوری هم توان حذف این ویروس رو ندارن .یه نرم فزار حذف ویروس بصورت دستی میخوام که تحت هر شرایطی هر فایلی رو بخوام حذف کنه.این ویروس بعضی از فایل هامو بصورت اتوماتیک حذف کرده.دوستان عاجزانه در خواست کمک دارم.مرسی و ممنون

M.Salehi
14th March 2014, 16:13
سلام به دوستان و همکاران عزیز
دو عدpcویک عدد لبتاب و چهار عدد فلش مموری دارم که همگی به outoran infoدچار شدن و هر کار میکنم پاک نمیشن.متاسفانه نوت32 و یو اس بی دیسک سکوریتوری هم توان حذف این ویروس رو ندارن .یه نرم فزار حذف ویروس بصورت دستی میخوام که تحت هر شرایطی هر فایلی رو بخوام حذف کنه.این ویروس بعضی از فایل هامو بصورت اتوماتیک حذف کرده.دوستان عاجزانه در خواست کمک دارم.مرسی و ممنون

سلام

جدیدترین ورژن انتی ویروس اتوران ریمور رو تو سایت آپلود کردم حتما مشکل شما رو حل میکنه

دانلود آنتی ویروس Autorun Virus Remover 3.3 Build 0712 بدونه نیاز به نصب پرتابل (http://kiansat.kim/showthread.php?t=79447&p=387269#post387269)

bahram chobin
14th March 2014, 16:58
دستتون درد نکنه .بسیار ممنونم.تشکر عالی بود

FARASSO
14th March 2014, 19:42
سلام استاد دستت درد نکنه منم مشکل داشتم حل شد