PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدیه نوروزی فوق العاده زیبا برای دسکتاب شما

mohaddess
23rd March 2014, 00:33
هدیه نوروزی زیبا برای دسکتاب تقدیم به دوستان

منطقة محظورة ● آپلود سنتر کیان سرور (http://upp.teranzit.biz/ucp.php?go=fileuser)

شعبانیان
23rd March 2014, 11:30
سلام

انشالله سال پربرکتی برای همه باشد

صفحه مورد نظر که( آپلود سنتر اختصاصی کیان سرور) است

چه ربطی به هدیه نوروزی زیبا برای دسکتاب تقدیم به دوستان. دارد

اقا هدیه مارا بدهید

ASHKAN-NO
23rd March 2014, 14:55
درود
جناب مهدس این چه مدل عیدی دادن هست ؟:24:
احتمالا فایل اپلود شده ولی لینک ان را فراموش کردید
که قرار دهید
لطفا ویرایش کنید

mohaddess
23rd March 2014, 21:02
1976682_691. (http://upp.teranzit.biz/uploads/ad749667da1.rar)

mohaddess
23rd March 2014, 21:07
دوستان با عرض معذرت ببینبد دانلود میشه؟

M.Salehi
23rd March 2014, 21:26
توجه :

سلام جناب مهدس
ببینید دوست عزیز شما با نیت خیر اومدید این تم رو در سایت با زحمت قرار دادید تا اینجا دستتون درد نکنه

ولی بهتر بود توضیحات اون رو قرار بدید که برای چه سیستم عاملی درست شد
الان من برای تست نصبش کردم و تقریبا میشه گفت بیچاره شدم << چون ویندوز هشت داشتم و بخاطر عدم سازگاری این تم با ویندوز هشت
سیستم عامل بنده خراب شد و خوابید !!
اگه دوتا ویندوز نداشتم کلا بیچاره میشدم

بخاطر جلوگیری از این مسائل شما و سایر دوستان بهتره نرم افزاری که تو سایت معرفی میکنید با توضیحات کامل باشه
شما نیت خیر دارید میدونم ولی ممکنه کاربرای زیادی دچار مشکل بشوند

موفق باشید

mohaddess
23rd March 2014, 21:34
توجه :

سلام جناب مهدس
ببینید دوست عزیز شما با نیت خیر اومدید این تم رو در سایت با زحمت قرار دادید تا اینجا دستتون درد نکنه

ولی بهتر بود توضیحات اون رو قرار بدید که برای چه سیستم عاملی درست شد
الان من برای تست نصبش کردم و تقریبا میشه گفت بیچاره شدم << چون ویندوز هشت داشتم و بخاطر عدم سازگاری این تم با ویندوز هشت
سیستم عامل بنده خراب شد و خوابید !!
اگه دوتا ویندوز نداشتم کلا بیچاره میشدم

بخاطر جلوگیری از این مسائل شما و سایر دوستان بهتره نرم افزاری که تو سایت معرفی میکنید با توضیحات کامل باشه
شما نیت خیر دارید میدونم ولی ممکنه کاربرای زیادی دچار مشکل بشوند

موفق باشید

جناب صالحی بنده ویندوز هفت دارم وفوق العاده خوب بوده بخاطر همین گفتم دیگر دوستان نیز استفاده کنند .از این موضوع هم متاثر شدم بنده میتونم هزینه ویندوز حضرتعالی را متقبل شوم.درخدمتم

mohaddess
23rd March 2014, 21:51
به مناسبت سال نو قصد داریم پوسته Norooz Skin Pack را معرفی کنیم. پوسته ای با تصاویر نوروز، که مانیتور رایانه شما را با حال و هوای این روزها وفق می‌دهد. Norooz Skin Pack با ویندوز 7 و البته با تمامی سخت افزارها سازگاری دارد و همین موضوع باعث شده که تمامی کاربران ویندوز 7 بتوانند از این پوسته زیبا استفاده کنند. همچنین این پوسته از رنگ بندی گرفته تا تولبارها و آیکن‌ها رایانه شما را به ایام نوروز می برد.

M.Salehi
23rd March 2014, 21:58
جناب صالحی بنده ویندوز هفت دارم وفوق العاده خوب بوده بخاطر همین گفتم دیگر دوستان نیز استفاده کنند .از این موضوع هم متاثر شدم بنده میتونم هزینه ویندوز حضرتعالی را متقبل شوم.درخدمتم

سلام مجدد
جناب مهدس بنده خودم می تونم ویندوز تعویض کنم
امیدوارم منظور بنده رو متوجه شده باشید بعضی وقتها نرم افزارهایی رو سیستم نصب هست که از دست میره
آپدیت انتی ویروس از دست میره و اون وقت زمانی که برای نصب ویندوز باید صرف کنی ....
نیازی به تقبل هزینه ویندوز نیست
بازم موفق باشید

بابابرقی
24th March 2014, 09:39
سلام
جناب مهدس این هدیه بسیار زیبایی بود از شما خیلی خیلی زیاد سپاسگزارم

mohaddess
27th March 2014, 22:29
1976682_691. (http://upp.teranzit.biz/uploads/ad749667da1.rar)

دوستانی که ویندوز هفت دارن از این تم بسیار زیبا استفاده کنند