PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سمند مالتي پلكس

daffarpour
2nd April 2014, 13:09
با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت مديران واستاد كاران محترم.
مدتي هست كه من دراين سايت عضو شدم ولي درباره سمند مالتي پلكس بحثي نديدم با اين كه خرابي هاي زياد ومتفاوتي دارن.
من يه سورن مالتي دارم كه قفل مركزيش بادرب درست عمل ميكنه ولي با ريموت از 30سانت دورتر عمل نميكنه يعني بايد ريموت رو به ccn جفت كنم تا عمل كنه.
ممنون ميشم از راهنمايي هاتون.

farhad1904
5th April 2014, 02:40
با درود و ادب

دوست عزيز چون ريموت خودروي شما تا فاصله ي 30 سانتي متري عمل مي كنه در نتيجه نود ccn ريموت رو مي شناسه و براش تعريف شده است و نيازي به تعريف با دستگاه عيب ياب ندارد .

و براي اينكه از فاصله ي دور تر عمل كنه بايستي ايراد اصلي رو پيدا كنيد . منشا اين ايراد معمولا از دو جا مي تونه باشه :

1 - باطري ها ي داخل ريموت ضعيف شده اند

2 - ريموت ها مشكل دارند .

نكته ها :

1 - براي اينكه بفهميد باطري ها ايراد دارند يا نه ؟ توسط مولتي متر ولتاژ آنها را اندازه گيري كنيد .

2 - تست كنيد هر دو ريموت بيشتر از فاصله ي 30 سانتي متري عمل نمي كنند ؟

من تا حالا نديدم CCN در اين مورد ايراد داشته باشه ولي اگر از سالم بودن باطري ها ي داخل ريموت و خود ريموت ها مطمعن هستيد در اين زمان بايستي يك CCN تستي پيدا كنيد و تست كنيد . ( در زمان تست CCN سوكت ICN رو دربياوريد تا مقدار كيلومترها منتقل نشود اين مورد رو دقت كنيد )

قيمت CCN در حدود 600 هزار تومان مي باشد .
قيمت مجموعه ي قفل سمند مالتي پلكس ( دو عدد ريموت + قفل درب ها ) حدودا 250 هزار تومان .

مشخصات باطري هاي داخل ريموت ؟ 2 عدد باطري به شماره ي 2016 هر كدام به قيمت 1500 تومان جمعا 3000 تومان البته نوع شركتي هر كدام 5000 تومان و جمعا 10 هزار تومان

daffarpour
5th April 2014, 16:25
سلام آقافرهاد.
مشتري دوسويچ داشت يكي كه هميشه روماشينه ويكي ديگه هم كه يدكي.
چون مشتري گفته بود باطريهاي سويچ اولي رو عوض كرده ديگه من چك نكردم ولي چرا سويچ يدك كه بدون استفاده بود هم عمل نميكرد.
من ccnرو بادستگاه IKO DIAGايران خودرو دانلود كردم ولي باز هم جواب نداد.
بعد از جواب شما امروزبه مشتري زنگ زدم گفت كه ماشينو برادرم برده دزفول پيش يه برقكار درستش كرده.
بهم گفت كه از برقكاره پرسيدم چيكارش كردي؟ گفت برات پروگرامش كردم.
يعني ممكنه باپروگرام كردن جواب داده يا ايراد از يه جاي ديگه بوده ونخواسته بهش بگه؟
آيا دانلود با پروگرم فرق زيادي داره؟