PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپیک کامل شد)راهنمايي براي تعمير گاز سوز شركتي

daffarpour
4th April 2014, 12:08
سلام.من يه 405دوگانه فابريك دارم كه روي گاز درحالت دو درجا خوب كار ميكند ولي هنگام حركت وسرعت گرفتن خودرو از روي گاز به بنزين مي افته.
ممنون ميشم از راهنمايي هاتون.

حامدجعفری
4th April 2014, 13:07
با سلام آقای دفاپور لطف میکنید نوع ایسیو رو ذکر کنید تا بهتر راهنماییتون کنم/

daffarpour
4th April 2014, 13:12
بايفيول زيمنس

حامدجعفری
4th April 2014, 13:32
ایسیو چه خطایی میده؟
اگر فشار تطبیق بده یا خطای فشار مخزن ، میتونی با شبیه ساز این خطا رو رفع کنی/

daffarpour
4th April 2014, 13:44
ايسيو خطاي فشار گاز در قسمت كم فشار رو ميده.

حامدجعفری
4th April 2014, 13:49
فشار ریل باید در حالت درجا از 2.3 بار کمتر نباشه.شما اول فشار رو تنظیم کنین (با استفاده از پیچ تعبیه شده روی رگلاتور تا 2.6 بار).
اگه موقع گاز دادن یا حرکت در حالت پر گاز فشار پایین تر از 1.9 بار بشه ایراد ازرگلاتور هستش ، باید رگلاتور باز بشه و یا شبیه ساز فشار ریل سوخت نصب کن تموم بشه/مم
کنه فشار بالاتر از 3.2 بره که این موقع هم ایراد از رگلاتور(NG1) هستش.که باز هم میتونی شبیه ساز نصبش کنی/

daffarpour
4th April 2014, 14:05
فشار گاز رگلاتور در حالتدور در جا 2بار بود و با پيچ تنظيم رگلاتور به 2.5بار رسوندم ومشكل حل شد.
آقاي جعفري از راهنمايي هاي شما بسيار متشكرم.به اميد روزي براي جبران زحماتتان.

m,dehghan
4th April 2014, 15:39
فشار ریل باید در حالت درجا از 2.3 بار کمتر نباشه.شما اول فشار رو تنظیم کنین (با استفاده از پیچ تعبیه شده روی رگلاتور تا 2.6 بار).
اگه موقع گاز دادن یا حرکت در حالت پر گاز فشار پایین تر از 1.9 بار بشه ایراد ازرگلاتور هستش ، باید رگلاتور باز بشه و یا شبیه ساز فشار ریل سوخت نصب کن تموم بشه/مم
کنه فشار بالاتر از 3.2 بره که این موقع هم ایراد از رگلاتور(NG1) هستش.که باز هم میتونی شبیه ساز نصبش کنی/

با سلام
بنده هم ازآقای جعفری این دوست باسواد ودست خیرکمال تشکررادارم.