PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست نقشه DVD LG MODEL:DZ-9911P

novin2367
6th May 2010, 14:59
در خواست نقشه DVD LG MODEL:DZ-9911P

با سلام خدمت همکاران عزیز نقشه دی وی دی LG مدل DZ-9911P اگر همکاران دارند قرار بدند توی سایت تا دانلود کنم مشکل دستگاه نداشتن صدای خروجی فایل فلش DZ-9911N را برنامه کردم مشکل حل نشد لطفا راهنمایی کنید. تشکر

KIAN FAR
6th May 2010, 18:06

با سلام خدمت همکاران عزیز نقشه دی وی دی LG مدل DZ-9911P اگر همکاران دارند قرار بدند توی سایت تا دانلود کنم مشکل دستگاه نداشتن صدای خروجی فایل فلش DZ-9911N را برنامه کردم مشکل حل نشد لطفا راهنمایی کنید. تشکر

دوست عزیز فلش سالم در سایت هست یکبار هم با این فلش بزنید ببین مشکل حل میشه یا نه
تا نقشه اون رو هم برات پیدا کنم
از دوستان هم اگر کسی داره بزاره

فایل های ایپروم و فلش dvd و vcd الجی||LG VCD DVD EepromFlash Dump - مجمع متخصصین وتعمیرکاران الکترونیک کیان ست (http://kiansat.kim/showthread.php?t=1907)

جواد حمیدی
6th May 2010, 20:35

با سلام
دوست عزیز درست با دقت نگاه کنید اگر از ای سی 4556 یا 4558 در برد استفاده شده انها را تعویض کنید درست میشود شکل ظاهری ان مانند ایسی 24C02 و 8 پایه است

novin2367
7th May 2010, 02:50
با تشکر از همکاران عزیز برد این مدل دی وی دی از ایسی پری استفاده نشده با مدل DZ-9911N مشابه است تنها فرق ان در ایسی 4558 ان است طراحی ان را دارد اما ایسی در این مدل وجود ندارد حتی ایسی جایگزین کردم با ولتاژ 12 ولت اما مشکل حل نشد

novin2367
7th May 2010, 02:54
فایل فلش هم از همین سایت گرفتم اما مشکل حل نشد دوستان اگر فایل فلش همین مدل را در سایت بگذارند ممنون میشم مدل دستگاه LG DZ-9911P

محمد دهقان
7th May 2010, 10:29

سلام دوست عزیز
من این نقشه رو پیدا کردم ببین به کارت نمیاد
مجمع متخصصین وتعمیرکاران الکترونیک کیان ست - نمایش پست تنها - سرویس مانوئل دی وی دی های ال جی LG DVD service Manuals (http://kiansat.kim/showpost.php?p=18316&postcount=3)

iraj917
7th May 2010, 16:04
سلام این مدل LG با بوردهای متفاوت تولیدشد که سریال دستگایکی است ولی بورد دستگاه فرق می کند امید وارم یکی از دو فایل به کارت بیا

iraj917
7th May 2010, 17:01

سلام روی بورد نزدیک فیشهای خروجی صدا ایسی 8 پایه است که مربوط به صدا می باشد معمولا باخرابی این ایسی یا صدا قعط ویا نامفهوم که با استفاد از یک سیم ویک خازن که یک سر خازن به سیم وسردیگر ازاد وسردیگرسیم را به فیش ورودی صدای tv وصل کنید حالا فیش تصویر را سرجای خود زده ودستگاه روشن کند سی ی را پلی کنید تاشروع به پخش کند سرسیم که قبل خازن وصل کردیددردست بگیرید وسر خزن که ازاد است را روی پایه ایسی یکی یکی بگزارید که دوپایه ورودی ایسی صدا دارد اگرنداشت ایسی رادربیارید ودوباره امتحان کنید درصورت داشتن صدا یاولتاژتغزیه ایسی قعطع یاایسی سوخته درصورت انجام کارهای بالاوبازهم صدانداشتید اشکال ازcpuدستگاه است این روش می توان بایک اسپیکرکامپیوتر هم انجام داد