PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نحوه نصب مقاومت در مسیر فن

javidanexe
5th April 2014, 18:21
سلام و عرض ادب خدمت همکاران عزیز . سوالی دارم در رابطه با نحوه نصب و مقدار مقاوتی که معمولا در مسیر فن قرار میدن که فن در دمای کمتر روشن بشه برای خودروی سمند . ممنون میشم اگه بزرگواری کنید و جوابم رو بدین . طلب خیر برای همه عزیزان

daffarpour
6th April 2014, 23:36
سلام دوست عزيز.
ميشه يه مقاومت 100اهمي بزاري تومسير ولي ميدوني بااين كار ايسيو رو ازدماي واقعي موتور به اشتباه ميندازي.
مگه مشكل دقيقه ماشينتون چيه؟
لطفا بيشتر توضيح بديد.

javidanexe
7th April 2014, 11:38
سلام دوست عزيز.
ميشه يه مقاومت 100اهمي بزاري تومسير ولي ميدوني بااين كار ايسيو رو ازدماي واقعي موتور به اشتباه ميندازي.
مگه مشكل دقيقه ماشينتون چيه؟
لطفا بيشتر توضيح بديد.
سلام بزرگوار
من یه سمند دارم که فن ش حدود ۹۵درجه روشن میشه البته درست داره کار میکنه ولی صاحبش اصرار داره که فن ۱۰ درجه پایین تر روشن بشه چون ظاهرا وقتی تو ترافیک گیر میکنه دچار مشگل میشه ، ممنون میشم اگه در این رابطه راهنماییم کنید

txwdvb
7th April 2014, 14:33
سلام بزرگوار
من یه سمند دارم که فن ش حدود ۹۵درجه روشن میشه البته درست داره کار میکنه ولی صاحبش اصرار داره که فن ۱۰ درجه پایین تر روشن بشه چون ظاهرا وقتی تو ترافیک گیر میکنه دچار مشگل میشه ، ممنون میشم اگه در این رابطه راهنماییم کنید

با سلام دوست گرامی

شما با نصب یک مقاومت حرارتی فن میتوانید دمای ان را تنظیم کنید ..دما بین 70 تا 80 یا کمتر ثابت می ماند ..
اگر خواستید .نحوه نصب و عکس قطعه را اپ کنیم .این قطعه را از لوازم یدکی خودرو میتوانید تهیه کنید

sajadnasirpor
7th April 2014, 16:50
سلام با نصب مقاومت حرارتی فن خیلی زود روشن میشه و دیر خاموش میشه و دوست عزیز شما باید اول نوع ایسیو رو هم بگین تا بشه دقیق تر راهنمایی کرد اگه یونیت دار باشه سر فشنگی سر قهوه ای میتونید یه مقاومت نصب کنید

javidanexe
7th April 2014, 18:54
با سلام دوست گرامی

شما با نصب یک مقاومت حرارتی فن میتوانید دمای ان را تنظیم کنید ..دما بین 70 تا 80 یا کمتر ثابت می ماند ..
اگر خواستید .نحوه نصب و عکس قطعه را اپ کنیم .این قطعه را از لوازم یدکی خودرو میتوانید تهیه کنید
سپاس از لطف شما دوست عزیز ، اگه محبت کنید برام نحوه نصب و عکس و مقدار مقاومت روبنویسید ممنون میشم در ضمن ای سی یو خودرو ساژمه و یونیت فن هم داره

javidanexe
7th April 2014, 18:57
سلام با نصب مقاومت حرارتی فن خیلی زود روشن میشه و دیر خاموش میشه و دوست عزیز شما باید اول نوع ایسیو رو هم بگین تا بشه دقیق تر راهنمایی کرد اگه یونیت دار باشه سر فشنگی سر قهوه ای میتونید یه مقاومت نصب کنید
بله یونیت داره و ای سی یو هم ساژمه ، فقط محبت کنید مقدار مقاومت و طریقه نصبش رو بهم بگید ، سپاس بیکران

امانی
7th April 2014, 19:24
با سلام مقاومت 100 اهمی در مسیر سیم فشنگی قهوای یعنی یکی از سیمها رو میچینی و مابینش مقاومت نصب میشه

javidanexe
7th April 2014, 22:15
با سلام مقاومت 100 اهمی در مسیر سیم فشنگی قهوای یعنی یکی از سیمها رو میچینی و مابینش مقاومت نصب میشه
سپاس گزارم از راهنمایی شما دوست و استاد گرانقدر ، در پناه حق باشید