PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست درایو صوتی مادربرد ECS945GCT-M2

majid10
6th April 2014, 15:46
با سلام احترام به همه اساتید محترم و دوستان عزیز
لطفا کاسانی که لینک دانلود یا نرم افزار این مدل درایو صوتیECS 945GCT-M2 IDT High Definition Audio Driver 0.40 رادارند برای دانلود در این تایپک قرار بدن فقط خواهشن لینکی که قرار میدید تست کنید که دانلود انجام میشه بعدش زحمتش بکشید قرار بدید ممنونم از همه دوستان
عکس زیر از مادربرد فوق میباشد

bahram chobin
7th April 2014, 13:59
از این لینک دانلود کنhttp://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=827&MenuID=16&LanID=0

majid10
9th April 2014, 18:57
سلام
با اجازه از جناب کیانفر دیگر اساتید واقعا دلم نیومد فقط با تکیه کردن به یک تشکر در زیر بسنده کنم بی نهایت از جنابbahram chobin عزیز تشکر میکنم خیلی خیلی کارم راه انداخت سه شبانه روزدنبال این درایو میگشتم ولی پیداش نکردم و همچنین سمت مدیر را به ایشان تبریک میگم و بخصوص از مهدی صالحی گل و دوست داشتنی و یارو یاور همیشه کیانست قدر دانی بی نهایت میکنم که لینک درایو قبلی را در تایپک قبلی قرار داد وامیدوارم اول سایه خدا و دوم سایه جناب کیانفر و دیگر عزیزان از سر ما کم نشود
به امید ان روزی که همه مان مزه ازادی را بچشیم
زنده باد کیانست