PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از بین بردن بدسکتور

گل مهر
7th April 2014, 00:20
با سلام خدمت همکاران گرامی راه از بین بردن بدسکتور به چه صورت انجام می پذیرد راهی که با نرم افزار انجام میشه را اطلاع دارم اما نرم افزارها را به چه صورتی باید به هارد تزریق کنم لطفا راهنمایی کنید با سپاس و تشکر از شما همکاران گرامی

M.Salehi
8th April 2014, 14:40
با سلام خدمت همکاران گرامی راه از بین بردن بدسکتور به چه صورت انجام می پذیرد راهی که با نرم افزار انجام میشه را اطلاع دارم اما نرم افزارها را به چه صورتی باید به هارد تزریق کنم لطفا راهنمایی کنید با سپاس و تشکر از شما همکاران گرامی

جناب گل مهر

این تاپیک رو مطالعه کنید

دانلود نرم افزار Portable HDD Regenerator 2011 برای از بین بردن بدسکتورروی هاردبهمراه آموزش تصویری (http://kiansat.kim/showthread.php?t=45806)

آموزش و نرم افزار رو هم قرار دادم

موفق باشید

کشمیری
20th June 2016, 16:52
با سلام وعرض ادب
جنابه صالحی عزیز
با تشکر وعرض معزرت بابت سوالهایه مکرر
ببخشید من رو سیستمم چند تا هارد داره
بعد یکی از هارد داره خراب میشه باعث میشه سیستم هنگ کنه من هارده خرابو پیدا کردم اگه با این نرم افزار بد سکتور گیری بشه برا فایلهایه و پوشه ها ونرم افزارها یه داخل هارد مشکلی پیش نمیاد

با تشکر ممنون

ASALAK
20th June 2016, 18:59
دوست عزیز

اکثر نرم افزارهای بازیابی هارد .اطلاعات رو پاک میکنند وبه اصطلاح هارد رو 0 میکنند .شما باید دنبال نرمافزار خاصی باشید که این عمل رو بدون از بین بردن اطلاعات انجام بده که بعید میدونم من جندین بار هارد عوض کردم ورفع بد سکتور زدم ولی عموما کار به 0 کردن رسیده واطلاعات پریده !!!

M.Salehi
20th June 2016, 20:17
با سلام وعرض ادب
جنابه صالحی عزیز
با تشکر وعرض معزرت بابت سوالهایه مکرر
ببخشید من رو سیستمم چند تا هارد داره
بعد یکی از هارد داره خراب میشه باعث میشه سیستم هنگ کنه من هارده خرابو پیدا کردم اگه با این نرم افزار بد سکتور گیری بشه برا فایلهایه و پوشه ها ونرم افزارها یه داخل هارد مشکلی پیش نمیاد

با تشکر ممنون

با سلام

جناب کشمیری این نرم افزار رو خودم تست کردم و نتیجه خوبی داده بود
البته نرم افزارهای دیگه ای هم هست می تونید پیدا کنید

با این روش تمام اطلاعات هارد دیسک حذف میشه
ولی بخاطر کارایی بالا در ترمیم بد سکتور ارزششو داره

اگه تونستید قبلا فایلهاتون رو انتقال بدید

موفق باشید

کشمیری
21st June 2016, 12:40
با تشکر فراوان از پاسخگوییه گرمتان جنابه صالحی

http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/mazhabi/89.gif