PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد برنامه SuperSU در root گوشی sony xperia s

djagostin
9th April 2014, 18:40
با سلام . من گوشی sony xperia s دارم و گوشیم رو root کردم و الانم برنامه SuperSU رو گوشیم اومده . حالا سوالم اینه که چطوری به واسطه نرم افزار SuperSU اجازه دسترسی برنامه های تو گوشی رو به فایل های سیستمی میدیم؟ لطفا روش انجام این کارو بهم اموزش بدید .

Arash_323
9th April 2014, 22:10
سلام
بعضی برنامه ها نیاز به روت دارن و بیشترشون ندارن
وقتی گوشی روت باشه و برنامه Supersu هم نصب باشه و برنامه خاصی نیاز به دسترسی به روت داشته باشه خود برنامه Supersu از کاربر سوال میکنه که آیا اجازه دسترسی فلان برنامه رو به روت میدین یا نه؟ از توی برنامه Supersu هم میشه به برنامه ها به صورت پیشفرض اجازه دسترسی به روت رو داد تا هر دفعه موقع اجرا سوال نپرسه
برنامه Supersu فقط واسه ی مدیریت روت هست و خود برنامه Supersu هم واسه اجرا نیاز به روت داره
همه ی برنامه ها که نیاز به روت ندارن اصلا 90 درصد کاربرهای اندروید نیاز به روت پیدا نمیکنن چون دنبال نصب توییک و برنامه هایی که سیستم عامل رو دستکاری میکنن یا در اجرای متعلقات سیستم عامل مداخله میکنن نیازی پیدا نمیکنن