PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن ماندن چراغ های جلو سمند مالتی بلکس

daffarpour
11th April 2014, 12:23
باسلام. سمندمالتی بلکسی دارم که چراغهای جلوش و برف باکن روشن موندن ودر حرکت هم راهنما میزند .سی سی ان دانلود و حتی تعویض گردید اما مشکل به حال خود باقیست . لطفا اظهار نظر فرمایید. با تشکر

daffarpour
11th April 2014, 23:57
از دوستان و مدیران تقاضای کمک دارم لطفا جواب بدید ماشین تو تعمیرگاه خوابه.

islamnik
12th April 2014, 01:20
از دوستان و مدیران تقاضای کمک دارم لطفا جواب بدید ماشین تو تعمیرگاه خوابه.

با سلام
ورژن cnn و fn رو چی زدید؟با چه دیاگی دانلود کردین؟سپاس

daffarpour
12th April 2014, 08:58
سلام.خطای Licens plat lamp /short circeuit or to battri در حافظه ccn ثبت شده.
درccn ورزن c11 ورزن fn c05 می باشد وبا عیب یاب ایکو دیاگ ایران خودرو دانلود کردم.

sajadnasirpor
12th April 2014, 10:20
سلام دوست عزیز اول چک کنید ببینید از لامپ هایی با وات بالا و ال ای دی استفاده نشده باشه و بعد اقدام به خواندن خطا ها بکنید و ورژن دانلود شده رو ذکر کنید

حامد59
12th April 2014, 13:17
درود من يك مورد داشتم كه چراغهاي جلو يك سمت سو پايين ويك سمت سو بالا روشن ميموند واز fn بود كه دوتا از ايسيهاش سوخته بود وبا تعويض مشكل حل شد
اميدوارم اين تجربه بدردتون بخوره

TuneUp_Vahab
12th April 2014, 23:05
درود من يك مورد داشتم كه چراغهاي جلو يك سمت سو پايين ويك سمت سو بالا روشن ميموند واز fn بود كه دوتا از ايسيهاش سوخته بود وبا تعويض مشكل حل شد
اميدوارم اين تجربه بدردتون بخوره

درود :

دوست عزیز ، قطعات FN را از کجا تهیه نموده اید ؟

daffarpour
13th April 2014, 13:46
سلام ccnرو تعویض کردم ومشکل برف پاکن وراهنماها حل شد ولی ایراد چراغهای نوربالا وسکن هنوز پابرجاست.
fnتعویض شده ولی بازهم مشکل حل نشد.
در هنگام تست عملگرها درfn چراغها طبق معمول روشن وبعداز پایان تست چراغها خاموش میشوند ودرقسمت پارامترها درfnچراغها خاموش ولی در پارامترهای ccn چراغها روشن می مانند وهنگام باز کردن سوییچ دوباره چراغها در fn و جلو آمپر روشن می شوند.

m.aminifar
13th April 2014, 22:49
سلام ccnرو تعویض کردم ومشکل برف پاکن وراهنماها حل شد ولی ایراد چراغهای نوربالا وسکن هنوز پابرجاست.
در هنگام تست عملگرها درfn چراغها طبق معمول روشن وبعداز پایان تست چراغها خاموش میشوند ودرقسمت پارامترها درfnچراغها خاموش ولی در پارامترهای ccn چراغها روشن می مانند وهنگام باز کردن سوییچ دوباره چراغها در fn و جلو آمپر روشن می شوند.

شما ccn دانلود کنید اگر ایراد برطرف نشد ccn تعویض کنید

alihi53
15th April 2014, 12:52

باید تمام پارامترها در ccn off باشد در غیر اینصورت ccn باید تعویض یا تعمیر شود. البته من خودم تعمیر میکنم.