PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برعكس بودن دماي اب در ايسيو ساژم پي كي

حامد59
11th April 2014, 20:29
با عرض سلام خدمت اساتيد وهمكاران
پي كيبا ايسيو ساژم دماي اب در زماني كه موتور سرده وتازه روشن ميشه 120 درجه وفن هم روشنه وبعد از چند دقيقه كه فن كار ميكنه دماي اب شروع به پايين امدن ميكنه وبه 83 كه ميرسه فن خاموش ميشه ودماي اب همچنان به پايين امدن ادامه ميده اما دماي پشت امپر بالا ميره .
سيمكشي تست شده وسالمه .سنسور دماي اب هم نو .
من فقط به ايسيو شك دارم .بايد كجا ايسيو رو چك كنم .
لطفا راهنمايي كنيد

aminforozandeh
12th April 2014, 00:54
با عرض سلام خدمت اساتيد وهمكاران
پي كيبا ايسيو ساژم دماي اب در زماني كه موتور سرده وتازه روشن ميشه 120 درجه وفن هم روشنه وبعد از چند دقيقه كه فن كار ميكنه دماي اب شروع به پايين امدن ميكنه وبه 83 كه ميرسه فن خاموش ميشه ودماي اب همچنان به پايين امدن ادامه ميده اما دماي پشت امپر بالا ميره .
سيمكشي تست شده وسالمه .سنسور دماي اب هم نو .
من فقط به ايسيو شك دارم .بايد كجا ايسيو رو چك كنم .
لطفا راهنمايي كنيد

درود اول اینکه به سنسور های دمای آب تو بازار اصلا اعتباری بهشون نیست مخصوصا اگه برند های متفرقه چینی ( TZF ) باشه . ترجیحا یه سنسور ایساکویی تو جعبه مقوایی مارک سامفر یا PNE تست کنید . سیم کشی هم تست اهمی انجام بده . یه مورد داشتم دقیقا plk 84 با ساژم jci پدرمو در آورد تا عیب پیدا شد حسابشو بکن سنسور اول ازاین ایساکویی های رو کارت ها جایی دیگه واسش عوض کرده بودن . به مشتری گفتیم سنسور آب رو عوض کن رفته بود از این سنسور های بی نام و نشان گرفته بود و به کلی ما روند عیب یابی رو مختل کرده بود . و مورد آخر به هیچ عنوان پشت آمپر ها 4 عقربه که رو یه سری از pk ها انداختن درست نیست اون نمایشگر کناره ساعت هم تقریبا همیجوره کلن با pk باید بدون چشم داشتی به این نمایشگر ها ساخت یا یه آمپر VEE TREE مجزا واسه مهره آب گذاشت .

حامد59
12th April 2014, 12:59
ممنون از راهنمايي شما
اما من هم با سنسور سامفر وهمباpnc تست كردم ومشكل همچنان پا بر جاست وحتي منفي دماي اب هم وجود داره من مطمئنم كه از ايسيو اما با ايسيو تستي تست نكردم واز سيم كشي هم مطمئنم اگه دوستان ديگه هم راهنمايي كنند ممنون ميشم

TuneUp_Vahab
12th April 2014, 23:01
ممنون از راهنمايي شما
اما من هم با سنسور سامفر وهمباpnc تست كردم ومشكل همچنان پا بر جاست وحتي منفي دماي اب هم وجود داره من مطمئنم كه از ايسيو اما با ايسيو تستي تست نكردم واز سيم كشي هم مطمئنم اگه دوستان ديگه هم راهنمايي كنند ممنون ميشم

درود :

دوست عزیز ، ابتدا با ایسیو تستی تست نموده سپس طبق عکس آی سی مورد نظر را بررسی نمایید .

حامد59
13th April 2014, 17:42
باتشكر ازلطف شما ودوستان شما
با كمك شما پشت ايسيو رو كباز كردم دستكاري شده بود ومشكلشو با تعويض قطعه وبرگرداندن پينهاي ايسيو بحالت اول حل كردم

m.aminifar
13th April 2014, 22:39
باتشكر ازلطف شما ودوستان شما
با كمك شما پشت ايسيو رو كباز كردم دستكاري شده بود ومشكلشو با تعويض قطعه وبرگرداندن پينهاي ايسيو بحالت اول حل كردم

دوست گرامی کمی واضحتر توضیح بدین کدام پایه ها به حالت اول برگردوندین مشکل برطرف شد