PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد کم کردن کیلومتر 405 تک سوز کروز با ای سی یو سات بوش ssat

pps2011
12th April 2014, 23:31
با سلام وخسته نباشید
سوالم اینه که این مدل ای سی یو کیلومتر داخلش ثبت میشه ؟
و امپرش که کروزه مثل کروز های قبلی کم میشه و با ای سی یو شبکه نیستش مثل مزدا وپراید جدید که حتما باید ای سی یو و امپر با هم کم شه وگرنه کیلومتر برمیگرده حالت اولش ؟
مرسی اساتید

TuneUp_Vahab
13th April 2014, 00:56
با سلام وخسته نباشید
سوالم اینه که این مدل ای سی یو کیلومتر داخلش ثبت میشه ؟
و امپرش که کروزه مثل کروز های قبلی کم میشه و با ای سی یو شبکه نیستش مثل مزدا وپراید جدید که حتما باید ای سی یو و امپر با هم کم شه وگرنه کیلومتر برمیگرده حالت اولش ؟
مرسی اساتید

درود :

فعلا اطلاعات کامل و روشی برای کم کردن این مدل در دست نیست .

nideroon
13th April 2014, 01:11
سلام دوست عزیز
اگر این ای سی یو شما دارای فلش m29f400 هست کیلومتر توش دخیره نمیشه.
من چند تا از این مدل کیلومتر کم کردم بدون دست زدن به ای سی یو و فرستادم نمایندگیش مشکلی هم برنخورد.
ظاهرا IKKO هم نمیتونه کیلومترشو بخونه.
با تشکر

pps2011
13th April 2014, 19:51
مرسی دوست عزیز .شما با ایکو ماکس تست کردین دیدین که کیلومتر تو ای سی یو ثبت نمیشه. یا با ایکو معمولی. بازم مرسی

nideroon
22nd April 2014, 09:26
سلام دوستان
گفته هام رو در بالا پس میگیرم
1-آره ثبت میشه و با آیکو دیاگ براحتی خوانده میشود.
2-با تی ان ام 5000 خودرویی با ورژن جدید میشه کمش کرد.
3-nprog آقای رضوی هم قول دادن در ورژن جدید که همین هفته قراره بیاد این مشکل برطرف بشه .
کسایی هم که دیاگ دارند برای عیب یابی و رفع خطا میتونند از زیمنس v2 استفاده کنند چون پروتکل شبیه بهم هست.
برای تعریف سوییچ جدید نیز باید از تگ بوش استفاده کنید.
با تشکر
اگه سوال دیگه ای هست بفرمایید

nideroon
12th May 2014, 10:35
سلام
در ورژن 4 nprog تنظیم مقدار کیلومتر ای سی یو سات قرار داده شده است.دوستانی که ان پروگ آقای رضوی را دارند حتما آپگرید کنند.
ولی من امروز یه ای سی یو سات در پراید 93 یورو 4 دیدم که اصلا آی سی فلش نداشت.خود میکرو st بکار رفته دارای حافظه 500کیلو بایتی
هست که نامردا از اون حافظه استفاده کردند.
اگه کسی اطلاعات جدیدی داره مارو بینصیب نگذاره