PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تسترecu

محسن مشرف
16th April 2014, 09:20
سلام دوستان نمیدونم پستم رو در جای مناسب قرار می دهم یا نه
می خوام یه تستر ecuبخرم هرکه میتونه منو راهنمایی کنه که یه تستر ecuخوب باید چه مزیتی داشته باشه؟

sajadnasirpor
16th April 2014, 12:13
به نظر من تست ایسیو رو در مرحله اول باید از یه شرکت معتبر خریداری کنید که به روز باشه و آبدیت جدید رو از هر شرکتی زود تر بده بیرون وخوب همه ایسیو ها رو ساپورت کنه من الان تستر نگار خودرو رو دارم و مدل 128 هستش و میخواستم آبدیتش کنم که از شرکت پرسیدم گفتن قراره تا دو ماعه دیگه آبدیت بدن بیرون و منم منتظر آبدیت دستگاه جدیدشون هستم

seifur
16th April 2014, 16:50
من خودم تستر ecu موتور ازما دارم ولی ازش راازی نیستم ولی یه تستر شنیدم که برای توس مشهد و همه ecu ها رو ساپورت میکنه

mostafaazizi
17th April 2014, 15:01
من خودم برای خودم با 100ت ساختم فیش هایecu مورد نیاز هم از روی سیم کشی سوخته از باطری سازهای شهرمون تهیه کردم
تنها قسمت سختی کار سیگنال دور موتوره که یه چرخ دنده 58 دنده با سنسور دور موتوره ساختم با دست می چر خونم
چند تا پتانسیو متر و ال ای دی لازمه

محسن مشرف
18th April 2014, 21:31
باسلام من خودم تعریف تستر نگار خودرو رو خیلی شندیم اقای نصیر پور شما مدل جدید 128 نگار خودرو را تهیه کردید منظورم مدلی هست که دانلود و کد کلید و کم کردن کیلومتر رو انجام میدهد

حمید بهرامپور
18th April 2014, 23:27
من خودم برای خودم با 100ت ساختم فیش هایecu مورد نیاز هم از روی سیم کشی سوخته از باطری سازهای شهرمون تهیه کردم
تنها قسمت سختی کار سیگنال دور موتوره که یه چرخ دنده 58 دنده با سنسور دور موتوره ساختم با دست می چر خونم
چند تا پتانسیو متر و ال ای دی لازمه

سلام دوست عزیز شما این پست رو بخون و اون چرخ دنده رو بزار کنار درخواست روشی برای تولید ولتاژ سنسور دور موتور جهت استفاده در تست ایسیو (http://kiansat.kim/showthread.php?t=62674)

sajadnasirpor
19th April 2014, 10:32
باسلام من خودم تعریف تستر نگار خودرو رو خیلی شندیم اقای نصیر پور شما مدل جدید 128 نگار خودرو را تهیه کردید منظورم مدلی هست که دانلود و کد کلید و کم کردن کیلومتر رو انجام میدهد

سلام دوست عزیز من این تستر رو 3 ساله که تهییه کردم و مدل et 128 هستش و دانلود هم روش نداره و قراره که آبدیتش کنم با شرکت تماس گرفتم گفتن که تا دو ماهه دیگه جدیدترین و به روز ترین آبدیتشون رو میدن بیرون که منم نتظر اونم

javidanexe
21st April 2014, 15:50
سلام من نگار خودرو دارم دستگاه بدی نیست ولی خدماتش در حد فاجعه ااگه خدمات پس از فروش اصلا برات مهم نیست این دستگاه رو بخر ولی اگه خریدی دیگه ارتباطتت با شرکت قطع میشه و هیچکس دیگه جوابگوی مشکلاتت نیست

m,dehghan
21st April 2014, 21:37
باسلام
دوست عزیز از تسترآقای داوری جو مشهد هم یه تحقیق بکن

mh310
28th September 2014, 18:21
باسلام
دوست عزیز از تسترآقای داوری جو مشهد هم یه تحقیق بکن
با سلام من هم تستر میخوام بگیرم شما کدوم تایید میکنید