PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب ویندوز

mro1348
7th May 2010, 23:34
سلام
اگر سوال را در این قسمت مطرح کردم شرمنده چون جائی برای مطرح کردن نبود
شما برای سیستمی با مشخصات
گرافیک 128 رم 512 سی÷ییو2500 چه ویندوزی را سفارش میکنید من مدتها با mrt کار کردم بد نبود ولی دیگر خسته شدم ایا ویندوزی است که برای این سیستم خوب جواب دهد و برای کار با اینترنت هم خوب باشد در ضمن sp2 از شرکتهای مختلف است محبت کنید اگر ویندوز خاصی را مد نظر دارید نام شرکت را با نام کامل ویندوز را معرفی کنید موفق باشد

davodpor
8th May 2010, 01:05
سلام
گرافیک 128 رم 512 سی÷ییو2500 چه ویندوزی را سفارش میکنید من مدتها با mrt کار کردم بد نبود ولی دیگر خسته شدم ایا ویندوزی است که برای این سیستم خوب جواب دهد و برای کار با اینترنت هم خوب باشد در ضمن sp2 از شرکتهای مختلف است محبت کنید اگر ویندوز خاصی را مد نظر دارید نام شرکت را با نام کامل ویندوز را معرفی کنید موفق باشد
با سلام دوست عزیز اگر تم جدیدی از xpمیخواهید میتوانید تم جدید نصب کنید اگر سیستم شما با قطعات سخت افزار مچ است ومشکلی از لحاظ درایور سخت افزار برای ویندوز سون7 ندارید پیشنهاد میکنم از سون استفاده کنید از ویندوز شرکت نیو تچnewtech میتوانید استفاده کنید در حال حاضر ویندوز خوبی هست یا از پک گردو که ویندوزهای اورجینال هستند میتوانید استفاده کنید

jaffar
10th May 2010, 22:33
سلام

با تشکر از دوست عزیزم آقای davodpor (http://kiansat.kim/member.php?u=2000) جهت پاسخشان

ولی دوست عزیز سخت افزار کامپیوتر شما به هیچ عنوان برای ویندوز 7 مناسب نیست و در صورت نصب ویندوز 7 با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد و سیستمتان بطور پیوسته هنگ خواهد کرد.شما انتخابهای زیادی ندارید و فقط میتونید از ویندوز xp sp2 یا sp3 (که بنظرم بهتر هست) استفاده کنید.بزودی جدیدترین آپدیت این ویندوز رو در سایت معرفی خواهم کرد.

موفق باشید

a-ha
6th August 2014, 10:58
سلام دوستان امیدوارم در جای درستی مشکلمو مطرح کرده باشم
اولین مشکلم در نصب ویندوز روی کامپیوتر هست که بسیار کند این عملو انجام میده مشخصات کامپیوتر 1.5رم سی پی یو 2.800 تمام قطعاتو بطور جداگانه تست کردم وسالم هستند ومشکل بعدیم اینه که کامپیوتر بهد از جون کندن مرحله اول نصب رو انجام میده و وقتی برای ری استارت دیگه کارشو اذامه نمیده برای مرحله آخر نصب و تو همون قسمت بووت می مونه من در بایوس بوت رو از دی وی دی به هارد و گزینه های دیگر هم تغییر دادم اما نشد یه پیغام هم در بایوس پیدا کردم از قرار زیر
warning:wrong dram timing may make system cant boot clear cmos to overcome wrong timing issue
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

khadem
6th August 2014, 11:04
با سلام : باطری بایوس را در بیار 10 دقیقه صبر کن بعد باطری را جابزن و بذار سیستم بیاد بالا و برو برای نصب

M.Salehi
6th August 2014, 12:37
سلام دوستان امیدوارم در جای درستی مشکلمو مطرح کرده باشم
اولین مشکلم در نصب ویندوز روی کامپیوتر هست که بسیار کند این عملو انجام میده مشخصات کامپیوتر 1.5رم سی پی یو 2.800 تمام قطعاتو بطور جداگانه تست کردم وسالم هستند ومشکل بعدیم اینه که کامپیوتر بهد از جون کندن مرحله اول نصب رو انجام میده و وقتی برای ری استارت دیگه کارشو اذامه نمیده برای مرحله آخر نصب و تو همون قسمت بووت می مونه من در بایوس بوت رو از دی وی دی به هارد و گزینه های دیگر هم تغییر دادم اما نشد یه پیغام هم در بایوس پیدا کردم از قرار زیر
warning:wrong dram timing may make system cant boot clear cmos to overcome wrong timing issue
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

سلام
دوست عزیز اگه بعد از جدا کردن باطری طبق فرمایش جناب خادم مشکل پابرجا بود
باطری بک آپ رو حتما تعویض کنید شماره اون هم 2032 هست
موفق باشید