PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازکردن یه فایل exe

txwdvb
18th April 2014, 19:34
بازکردن یه فایل exe

با سلام
من یک دی وی دی شامل فایل اموزشی میباشد .
فایلها تک تک بصورت exe قفل سخت افزاری شده اند و داخلشون دتصویر و کتاب هست .mpg .avi . pdf
لطفا راهنمایی فرمایید چطور این فایلها رو استخراج کنم . میشه راهی پیداکرد تابدون محدودیت ازش استفاده کرد

پروانه
18th April 2014, 20:18
باسلام

دوست عزیز، قبلا درکامپیوترم ویروسی بنام New Folder.exeآمده بودوفایل های کامپیوترم را hidenکرده بود،شما دی وی دی را در کامپیوتر باز کنید تا فایل ها دیده شوندبعدازطریق منو صفحه Toolsقسمت پایین Folder optionsرا انتخاب کنید،درصفحه بازشده Viewراانتخاب کنیدآنجا تیک های Hideرابرداریدوsho hiden را نیزانتخاب کنید ببینید فایل های اصلی شما در دی وی دی بدون exeدیده می شوند یانه،اگردیده شوندفایل های اصلی شما همان ها هستند.

txwdvb
18th April 2014, 22:59
باسلام

دوست عزیز، قبلا درکامپیوترم ویروسی بنام New Folder.exeآمده بودوفایل های کامپیوترم را hidenکرده بود،شما دی وی دی را در کامپیوتر باز کنید تا فایل ها دیده شوندبعدازطریق منو صفحه Toolsقسمت پایین Folder optionsرا انتخاب کنید،درصفحه بازشده Viewراانتخاب کنیدآنجا تیک های Hideرابرداریدوsho hiden را نیزانتخاب کنید ببینید فایل های اصلی شما در دی وی دی بدون exeدیده می شوند یانه،اگردیده شوندفایل های اصلی شما همان ها هستند.

با تشکر از شما دوست گرامی

این فایلها ساختارشون کلا به صورت exe میباشد .این طور ساخته شده اند برا جلوگیری از کپی رایت.
ام من قسد کپی رایت ندارم فقط میخوام اونهارو راحت باز کنم واستفادشون کنم.

Arash_323
19th April 2014, 01:18
سلام بهتر بود توی مباحث مربوط به ویندوز و نرم افزار تاپیک میزدید پست شما به مباحث هک و اینترنت مربوط نمیشه
ببینید فایل اجرایی ویندوز که معمولا پسوند exe داره رو با ابزارهای خاصی کد یا محافظت میکنن تا کسی نتونه دستکاریش کنه و یا محتویاتش ببینه
شما فرمودین فایل شما قفل سخت افزاری داره , یعنی اگه اون دانگل یا قفل سخت افزار که همراه برنامه هست و معمولا مثل فلش مموری هست و به پورت USB وصل میشه به کامپیوتر وصل نباشه برنامه اجرا نمیشه
اگه برنامه شما قفل سخت افزاری مثل موردی که بالا گفتم داره شکستن قفلش کار سختیه اما اگه فقط فایل EXE باشه و بدون قفل باشه شاید بشه محتویات فایل رو استخراج کرد که اونم ممکنه کار آسونی نباشه و بستگی به برنامه ای که باهاش فایل EXE رو ساختن داره
حجم فایل exe چند مگابایت هس؟

txwdvb
19th April 2014, 22:53
سلام بهتر بود توی مباحث مربوط به ویندوز و نرم افزار تاپیک میزدید پست شما به مباحث هک و اینترنت مربوط نمیشه
ببینید فایل اجرایی ویندوز که معمولا پسوند exe داره رو با ابزارهای خاصی کد یا محافظت میکنن تا کسی نتونه دستکاریش کنه و یا محتویاتش ببینه
شما فرمودین فایل شما قفل سخت افزاری داره , یعنی اگه اون دانگل یا قفل سخت افزار که همراه برنامه هست و معمولا مثل فلش مموری هست و به پورت USB وصل میشه به کامپیوتر وصل نباشه برنامه اجرا نمیشه
اگه برنامه شما قفل سخت افزاری مثل موردی که بالا گفتم داره شکستن قفلش کار سختیه اما اگه فقط فایل EXE باشه و بدون قفل باشه شاید بشه محتویات فایل رو استخراج کرد که اونم ممکنه کار آسونی نباشه و بستگی به برنامه ای که باهاش فایل EXE رو ساختن داره
حجم فایل exe چند مگابایت هس؟

با سلام .تشکر

بخشید . فایل ها تیکه تیکه 120 یا 150 مگابایت دسته بندی شده اند .
تنها فایل هستند بصورت exe میخوای بازش کنی سریال میخواد .
این هم یکی از فایلها ممنون میشوم کمکم کنید .

ASHKAN-NO
20th April 2014, 00:10
درود
عزیز من در این فایل مشکل خاصی ندیدم مثل همه
نرم افزارها کد ورود می خواهد و برای اینکه این کدها
حذف شوند نیاز به برنامه نویس دارید و مقرون به صرف
نیست .