PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریست شدن کامپیوتر بعد از چند دقیقه در ویندوز 7

ssdf
20th April 2014, 21:35
سلم من یک کامپیوتر دارم وقتی روشنش میکنی بعد از چند دقیقه خود به خود ریست میشه نمیدونم چیکارش کنم؟؟؟؟؟

M.Salehi
20th April 2014, 21:40
سلم من یک کامپیوتر دارم وقتی روشنش میکنی بعد از چند دقیقه خود به خود ریست میشه نمیدونم چیکارش کنم؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

آیا موقع ریستارت شدن ارور یا پیغامی میده ؟
موقع باز کردن پنجره یا نرم افزاری ریستارت میکنه ؟

اگه ویندوز بالا میاد دست بهش نزنید بازم ریستارت میشه؟

ssdf
20th April 2014, 21:50
سلام موقع ری استارت شدن هیچ اروری نمیده و بعضی وقت ها تا starting windows میاد ریست میشه بعضی وقت ها اصلا دسکتاب کاملا میاد باهاش کار میکنی بعد خود به خود ریست میشه بعضی وقتا هم ریست نمیشه و کار هات رو هم انجام بدی مشکلی نداره اصل اینه وقتی روشن میشه میگه ویندوز ارور ریکاوری (قبل از starting windows) و میگه فایل های ویندوز خراب شدن و دو گزینه میزاره میگه استار نورمال ویندوز و یا استارت منوی تعمیر

M.Salehi
20th April 2014, 22:00
سلام موقع ری استارت شدن هیچ اروری نمیده و بعضی وقت ها تا starting windows میاد ریست میشه بعضی وقت ها اصلا دسکتاب کاملا میاد باهاش کار میکنی بعد خود به خود ریست میشه بعضی وقتا هم ریست نمیشه و کار هات رو هم انجام بدی مشکلی نداره اصل اینه وقتی روشن میشه میگه ویندوز ارور ریکاوری (قبل از starting windows) و میگه فایل های ویندوز خراب شدن و دو گزینه میزاره میگه استار نورمال ویندوز و یا استارت منوی تعمیر

خوب دوست عزیز
بنظر من بهتره ویندوز رو عوض کنید
تا دردسر نشه براتون احتمالا از فایلهای سیستمی پاک شده

موفق باشید

Arash_323
21st April 2014, 23:52
سلام
وقتی ویندوز پروسه ی شات دون رو انجام نده و کامپیوتر خاموش یا ریست بشه اون گزینه تعمیر استارت آپ میاد
چون سیستم شما یهو ریست میشه و ویندوز شاتدون نمیشه اومدن اون پنجره عادیه
ریست شدن دلایل زیادی میتونه داشته باشه که ممکنه در ساده ترین حالت مشکل از ویندوز باشه و اگه با تعویض ویندوز حل نشه ممکنه از پاور یا رم یا هارد دیسک یا حتی مادربرد باشه اما بیشتر پاور خراب میشه مخصوصا اگه پاور سیستم پاور بیکیفیت باشه
اگه برنامه نصب شده روی ویندوز زیاد دارین و تعویض ویندوز براتون مشکله با یه پاور دیگه سیستم رو تست کنید ببینید چی میشه؟ در مواردی هم ممکنه اشکال از کابل یا پریز برق باشه

badfazb
20th October 2014, 02:37
با سلام

ببخشید مشکل خاموش شدن مانیتور بعد از 5 تا 6 ساعت کار کردن ولی کیس روشنه

طوری که دکمه رستار روی کیس هم می زنی ولی رستار نمیشه و باید کامپیوتر

خاموش کنی بعد دوباره روشن کنی