PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یخ زدگی قسمت جلو کولر پنجرهای اوجنرال

boxer
24th April 2014, 11:33
سلام بنده نزدیک 8 سالی هست یک کولر گازی اوجنرال دارم چن روز پیش با اب خالی کولر را شستیم به مدت 24 ساعت هم زیر افتاب بود سال گذاشته این طور نبود که جلوی کولر و
اطراف کمپرسورش یخ و برفک بزنه مکان داره موقع شستن اب به جایی نفوذ کرده و باعث این مشکل شده
نظر اساتید چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

boxer
24th April 2014, 16:14
سلام بنده نزدیک 8 سالی هست یک کولر گازی اوجنرال دارم چن روز پیش با اب خالی کولر را شستیم به مدت 24 ساعت هم زیر افتاب بود سال گذاشته این طور نبود که جلوی کولر و
اطراف کمپرسورش یخ و برفک بزنه مکان داره موقع شستن اب به جایی نفوذ کرده و باعث این مشکل شده
نظر اساتید چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

????????????????

206v20
24th April 2014, 18:25
سلام دوست من.معمولا وقتی رادیات جلو یخ میزنه یا کولر سرویس میخاد...یا ترموستات اون درست عمل نمیکنه...یا گازش کم شده که بنظرم کولر شما گازش رفته باشه..206v20.

boxer
25th April 2014, 02:10
سلام دوست من.معمولا وقتی رادیات جلو یخ میزنه یا کولر سرویس میخاد...یا ترموستات اون درست عمل نمیکنه...یا گازش کم شده که بنظرم کولر شما گازش رفته باشه..206v20.
عرض کردم تازه سرویسش کردم همون شست و شوی
گازش چطور رفته؟؟؟؟؟؟

lilip
30th May 2015, 15:57
عرض کردم تازه سرویسش کردم همون شست و شوی
گازش چطور رفته؟؟؟؟؟؟

صدرصد گاز کولر شما خالی شده

cheshmeasad
12th September 2016, 23:42
درود اگر صبح زود برفک میزند ترموستات هست رادیات جلو و عقب با آب خالی تمیز نمی شود باید دستگاه کارواش تمیز بشن

فرستاده شده از C2105ِ من با Tapatalk