PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا رفتن دمای آب پراید مدل84

محسن مشرف
28th April 2014, 13:28
دوستان عزیز سلام
پراید مدل 84تک سوز دمای آب از وسط هم میگذرد و بعد فن روشن میشود راهنمایی کنید عیب رو برطرف کنم
اقدامات انجام شده ترموستات 76درجه روشه فشنگی آب دو سیم سر مشکی هم تعویض کردم باز هم همون جوریه

sajadnasirpor
28th April 2014, 13:55
سلام دوست عزیز دیاگ بزن ببین موقع روشن شدن فن دمای آب چقدره ببین رو 91 روشن میشه

daffarpour
28th April 2014, 21:17
باسلام فن در چه دمایی کار میکنه ؟

محسن مشرف
2nd May 2014, 12:06
تست میکنم اطلاع میدم

oranoos.x
2nd May 2014, 15:17
دوستان عزیز سلام
پراید مدل 84تک سوز دمای آب از وسط هم میگذرد و بعد فن روشن میشود راهنمایی کنید عیب رو برطرف کنم
اقدامات انجام شده ترموستات 76درجه روشه فشنگی آب دو سیم سر مشکی هم تعویض کردم باز هم همون جوریه

سلام دوست اول ببین درجه حرارت اب رادیاتور باابر ماشین یکی هست یا نه دوم اینکه درب روی تر موستات راعوض کن وکاربراتوری بزار وفشنگی درجه کمتر را نصب کن وسیم فشنگی اصلی رااز بشت سیلندر باز وبه این فشنگی جدید ببند درصورتی که مطمن هستی که فن سالمه وماشین مشکل برقی نداره ودرب رادیاتور ومخزن اب سالمه

aminforozandeh
6th May 2014, 01:59
سلام
اتصال آهن موتور داخل موتور رو تقویت کن . اتصال آهن پشت مخزن کنیستر هم تمیز کن. 3 لوله آب دور موتور گرفتگی دارد بهتره عوض شه یه 85 داشتیم عیبش لوله آب دور موتور بود از بست آب شهری و از این آب رادیاتور ها استفاده کرده بود آب درست به سنسور که رو مانیفولد وصله نمیرسه .

Amin sohrabi
6th August 2015, 22:50
فشنگی آمپر رو عوض کن .قبلش باید با اهم متر مقاومت فشنگی رو بگیری مقاومت باید چیزی حدود 430 اهم باشه بعد ببند .این هم اطلاع بدید با کولر چجوره؟