PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری میشه ریموت 3 دکمه پارس کد داد

eliyas82
28th April 2014, 17:06
سلام.روی بیشتر گیرنده های جدید هیچ جای جامپر یا پد وجود نداره برای ست کردن ریموت جدید منظورم مولتی پلکس نیست که با دستگاه باد ست کرد منظورم گیرنده های ساده هستش که روی پارس یا بیشتر روی سمند جدید نصب کردن تا حالا چندتا خورده ولی هر کاری کردم نشد ممنون میشم راهنماییم کنین

sajadnasirpor
28th April 2014, 17:43
سلام دوست عزیز این مدل ها پد هاشون کوچیک هست و بگردی پیدا میکنی و یه مدل هم هست که توسط شرکت سازنده کد داده میشه و باید ست عوض بشن

hojat_ramezani
28th April 2014, 18:29
دوست عزیز اگه برات ممنکنه یک عکس از رله قفل مرکزی بزار تا نشونت بدم که از کجا میشه ست کرد و برایه ست کردن باید چند نمونه ریموت داشته باشی چون ای سی هر ریموت با هم فرق داره و حتما ریموت باید مال همون رله باشه تا بشه ست کرد

imen_g_sh
3rd May 2014, 23:47
سلام
پد ها معمولا نزدیک به آی سی میکرو هستند و عموما جای پد مربوط به کد کنار هم (دو عدد پد) هستند و جدا از دیگر پد ها که با کمی دقت قابل تشخیصند

eliyas82
19th May 2014, 00:14
سلام.اگه بتونم عکسشو بگیرم حتما.من یه مدل ریموت به عنوان ریموت شرکتی دارم ریموت مارک یا شرکت دیگرو چطور میشه تشخیص داد؟ممنون

TuneUp_Vahab
19th May 2014, 00:23
درود :