PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام قطعه لبتاب زیر زیر را با چی جایگزین کنم NFM60R30T222

abas_65
3rd May 2014, 22:34
سلام قطعه لبتاب زیر زیر را با چی جایگزین کنم NFM60R30T222 این قطعه در ورودی برق بعد ار پاور جک لبتاب اچ پی قرار دارد که سوخته است و می خواهم با چه قطعای مثل خازن یا سلف جایگزین کنم
83761

ASHKAN-NO
3rd May 2014, 22:58
سلام قطعه لبتاب زیر زیر را با چی جایگزین کنم NFM60R30T222 این قطعه در ورودی برق بعد ار پاور جک لبتاب اچ پی قرار دارد که سوخته است و می خواهم با چه قطعای مثل خازن یا سلف جایگزین کنم
83761

درود
عزیز کدام قطعه منظور شماست ؟؟
اگر ان L1 را می فرمایید که ان قطعه
سلف هست ( سیم پیچ )

bahram chobin
3rd May 2014, 23:44
سلام
دوست عزیز دو سر خازن هایc20یاc6رو با اهم متر تست کن ببین شارت هستن یا نه اگه شارت نشون میده بایستی بررسی بیشتری تو خطvcshargو قطعات مربوط داشته باشی
اگه شارت نبود میتونی از یه سلف معمولی بجای اون قطعه استفاده کنی و با احتیاط تست بگیری
در هر صورت بررسی بیشتری انجام بده تا خدایی نکرده مین برد آسیب بیشتری نبینه
موفق باشی

abas_65
4th May 2014, 01:53
دوست عزیز شکل ان مانند خازن است و در دیتا شیت ان نیز ظرفیت خازنی زده لطفا دیتاشیت انرا
برایتان می زارم

ASHKAN-NO
4th May 2014, 02:31
درود
عزیز دیتاشیت را اپلود نکردید
ولی ان قطعه یک سلف هست ظاهرا
با هسته داخلی
فکر نکنم مقدار ان خازنی باشه

M.Salehi
4th May 2014, 10:47
83761

سلام

دوست عزیز در مورد این قطعه میشه گفت یک نوع ف ی لتر هست که داخل اون از سلف و حالت خازنی استفاده شده

FILTER LCL 2200 PFD CAP 6AMP

FILTER LCL
به معنی ف ی لتر پسیو یا پایین گذر

PFD 2200
به معنی مقدار خازن 2200 پیکو فاراد

CAP 6AMP
به معنی حداکثر تحمل جریان 6 آمپر هست

حالا جایگزین اون اصولا باید همچین قطعه ای با همین مشخصات استفاده کنید
اونطور که در نقشه مشخصه این قطعه 4 تا پایه داره یا احتمالا 3 پایه که یکی اتصال به بدنه یا همون GND

ولی بنظر من چون در وردی ولتاژ هست میشه از یک سلف معمولی استفاده کرد که در اونصورت باید بین پایه های 1و2 قرار بدید

موفق باشید

M.Salehi
4th May 2014, 11:52
با سلام متاسفم برای شما که جواب می دهید کسی که تمی توانذ یک دیتاشیت را بگیر دیگر چرا جواب می دهی همه این را می دونن که شکل سلف است و روی ان نوشته L ولی دردیتاشیت ان چیز دیگر نوشته و شکل ان هم خاصه فهمیدی با تشکر

برادر عزیز abas 65

نوشته خوده شما اینه پست دوم شما

(دوست عزیز شکل ان مانند خازن است و در دیتا شیت ان نیز ظرفیت خازنی زده لطفا دیتاشیت انرا
برایتان می زارم)

خوب بعدش جناب اشکان گفته

(درود
عزیز دیتاشیت را اپلود نکردید
ولی ان قطعه یک سلف هست ظاهرا
با هسته داخلی
فکر نکنم مقدار ان خازنی باشه)

بعد شما فرمودید

(با سلام متاسفم برای شما که جواب می دهید کسی که تمی توانذ یک دیتاشیت را بگیر دیگر چرا جواب می دهی همه این را می دونن که شکل سلف است و روی ان نوشته L ولی دردیتاشیت ان چیز دیگر نوشته و شکل ان هم خاصه فهمیدی با تشکر)

خوب الان خودت قضاوت کن

اون جملاتی که نوشتی چی معنی میده اصلا خودت فهمیدی چی نوشتی؟؟؟

اصلا معلوم هست شما سوال کننده ای یا جواب دهنده

خودت میگی شبیه خازن هست بعد میگی همه میدونن این سلف هست

abas_65
4th May 2014, 13:51
ببخشید قصد توهین نداشتم ففط گوش زد کردم اول دیتاشیت رادانلود کنند بعدن جواب بدهند و از دوستان عزیز کمال تشکر را دارم بابت جواب هایی که دادن