PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولر گازی HITASHIمن هوای سرد بیرون نمیده-

bahram chobin
4th May 2014, 13:41
سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم این بخش
کولز گازی من دوکاره هست(سرد و گرم)چند روز پیش بعد از نیم ساعت فیوز کنتر عمل میکرد دیروز به محض روشن کردن فیوز عمل میکرد امروز فیوز عمل نمیکنه ولی کولر روشن میشه و هواش سرد نیست.
رو هوای گرم هم ارورe02میده
کارهایی که کردم1تعویض کنداکتور یا همون رله2تعویض خازن کمپرسور
هیچ صدایی از کمپرسور شنیده نمیشه جز صدای فن
به نظر شما اساتید محترم گاز خالی کرده یا کمپرسور سوخته؟
کولر همhitashi هست
ممنون میشم کمکم کنین
مرسی

bahram chobin
5th May 2014, 10:40
سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم این بخش
کولز گازی من دوکاره هست(سرد و گرم)چند روز پیش بعد از نیم ساعت فیوز کنتر عمل میکرد دیروز به محض روشن کردن فیوز عمل میکرد امروز فیوز عمل نمیکنه ولی کولر روشن میشه و هواش سرد نیست.
رو هوای گرم هم ارورe02میده
کارهایی که کردم1تعویض کنداکتور یا همون رله2تعویض خازن کمپرسور
هیچ صدایی از کمپرسور شنیده نمیشه جز صدای فن
به نظر شما اساتید محترم گاز خالی کرده یا کمپرسور سوخته؟
کولر همhitashi هست
ممنون میشم کمکم کنین
مرسی

?????????????????????????????????????????????????? ??????

bahar5312
18th July 2014, 17:59
دوست عزیز شما با همان خازن کمپرسور یک خازن یکسره که تشکیل شده از 3رشته سیم ویک عدد خازن و یک عدد 2شاخه بساز.سپس با خازنی که درست کردی موتور را یکسره روشن کن ببین روشن میشه یا نه

therock
18th July 2014, 23:18
دوست عزیز شما سه تا سر سیم که به کمبرسور میره رو در بیار و با اهم متر سه سر R.C.S چک کن به هم راه بدن و اتصال بدنه نداشته باشن و یا میتونین خازنی رو که تهیه کردین رو مسنقیم به کمبرسور وصل کنید به این صورت نول رو مستقیم بدین به C و فاز رو بدین به C خازن و یک سرسیم از همین سر بدین به R کمبرسور و H خازن رو بدین به S کمبرسور باید روشن شه اگه نشد کمبرسور سوخته

bahar5312
19th July 2014, 20:49
دوست عزیز اهمتر فقط اگه سیم پیچ سوخته باشه نشان میدهد.اما اگه کمپرسور گریپاژ باشد باید با خازن یکسره که دوستمان توضیح را کامل کرد تست کنی

محمد خوزستان
19th July 2014, 21:22
با سلام به شما دوست عزيز اين عيب در صورتي پيش مياد كه 1- فن شما به علت خرابي بلبرينگ جام كرده باشه فيوز كنتور عمل ميكنه و 2- درصورتي كه موتور بازهم كار نكند همفيوز كولر از كنتور عمل ميكند
86512
كارهايي كه بايد انجام بديد تا از سالم بودم موتور مطئن بشيد به اين صورت است شكل كابل رو كهبرات گذاشتم رو با يك خازن به اين طور درست كن S به معني استارت C به معني مشترك R به معني رن هست در كولر شما روي درپوش موتور اين عبارتها نوشته شدن كه بايد به دقت انهار جان بزنيد اگر شما جاي رن رو استارت رو جابجا بزنيد موتور شما درجا ميسوزد پس دقت كنيد مطابق شكل و مطابق نوشته هاي درپوش موتور جا بزنيد با ارزوي موفقيت شما