PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپیک کامل شد) سوختن فیوز abs هنگام ترمز کردن

daffarpour
7th May 2014, 21:49
باسلام خدمت دوستان واساتید محترم کیانستی.
مدل abs مندو موتور مشکی.
سیم کشی وسوکت های زیر جعبه فیوز کالسکه ای کامل چک شده.
منتظر پاسخ شما دوستان هستم.

امیر99
8th May 2014, 09:33
موتور هيدروليك مشكل داره

sajadnasirpor
8th May 2014, 09:42
دوست عزیز موقعی که فیوز میسوزه چک کنید و با تست عملگر ها ببینید موتور کار میکنه یا نه

DHIKTATOR
8th May 2014, 11:24
دوست عزیز برای من همین مشکل پیش اومد و دیاگ زدم گفتند باید موتورش عوض بشه و اتصالی داره وچند جای دیگه بردم هرکی یه چیزی میگفت ومن هم چون نم یخواستم زیر بار برم هر بار فیوز عوض میکردم وهروقت هم که ترمز جوری بود که میرفت رو ای بی اس فیوز می سوزوندم تا اینکه یه بار اشتباهی اومدم فیوز سوخته رو با فیوزهای یدکی عوض کنم فیوزهای فن رادیات رو برداشتم وفن رادیات نزد واین شد که آمپرم رفت بالا ورادیات ترکید و مجبور شدم رادیات رو عوض کنم وبعد کلی بدبختی تازه فهمیدم که چرا رادیات ترکید بگذریم نهایتا متوجه نشدم که چی شد خود به خود مشکلم حل شد والان چند ساله که ای بی اس من دیگه داره کار میکنه وفیوز نمیسوزونه خدائیش چی شد درست شد خودم هم نمیدونم

حامدجعفری
8th May 2014, 11:53
مدل abs مندو موتور مشکی.

سلام آقای دفارپور ،ای بی اس چه خطایی میده؟

daffarpour
8th May 2014, 21:44
سلام خدمت اساتيد محترم
بادستگاه عيب ياب خطاي موتور الكتيكال رو ميگيره ولي با تست عملگر تست نكردم كه ببينم باز هم فيوز ميسوزه يانه تست ميكنم وجواب ميدم.
يك سال پيش يه همچين مشكلي داشتم كه با تعويض 4فيوض پشت سره هم فيوز پنجم ديگه نسوخت ومشكل به كلي حل شد ولي براي اين خودرو حدود 10فيوز عوض كردم ولي نتيجه اي نگرفتم.

sajadnasirpor
9th May 2014, 09:07
سلام دوست عزیز علت سوختن فیوز گیر کردن موتور هست که با ضربه زدن موقع تست عملگر ها مشکل حل میشه

tune.top
9th May 2014, 12:57
مشکل شما صددرصد ازموتور پمپ میباشد طبق گفته اقاسجاد کارهاروانجام بدید مشکل حل میشه

farhad1904
9th May 2014, 19:13
مدل abs مندو موتور مشکی.

با درود و ادب

دوست عزيز ايراد خودروي شما از موتور پمپ abs مي باشد .

توضيحات : موتور پمپ abs در زمان عمل كردن abs گير كرده و فيوزش را مي سوزاند : شما براي تست مي توانيد چند كيلومتر طوري خودرو رو برانيد كه abs عمل نكند در اين حالت مي توانيد چك كنيد كه آيا فيوز مجددا مي سوزد يا نه ؟ در صورتي كه طوري رانندگي كنيد كه abs عمل نكند در اين حالت فيوز نخواهد سوخت .

حامد59
10th May 2014, 09:56
درود
با كسب اجازه از اساتيد محترم
اگه خطاي موتور الكتريكي رو ميده موتورشو كه دوتا پيچ اچار هشتداره باز كن وبرق مستقيم بمدت سي ثانيه بده اگه دود كرد مشكلي نداره وفيوزهاشو عوض كن مشكلش حل ميشه .من خودم يك اي بي اس مندو سمند رو بااين روش كه يكي از اساتيد منو راهنمايي كرد حل كردم:smile:

daffarpour
12th May 2014, 00:03
با سلام خدمت دوستان واساتيد محترم كيانستي.
هنگام تست عملگر وضربه زدن به موتور ABS فيوز 30آمپري مي سوخت ولي بعدازچند بار تكرار اين كار وضربه زدن به 4طرف موتور ديگه فيوز نسوخت.
براي اطمينان از كاركرد موتور ABSديگه با تست عملگر به موتور ضربه نزدم وفيوز هم نسوخت.
با ماشين واسه تست جاده رفتم ABS درست كار كرد.
از راهنمايي هاي شما دوستان واستادان محترم كمال تشكر را دارم.
در پناه حق...

sajadnasirpor
12th May 2014, 10:06
با تشکر از اطلاع رسانی شما دوست عزیز موفق باشید