PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپیک کامل شد)کمک فوری سه کار کردن 206 تیپ 6 /بوش 7-4-5

ebim51090
12th May 2014, 14:36
با سلام و خسته نباشی خدمت همکاران گرامی
یک 206 تیپ 6 با ecu بوش 745 دارم که خطای دائم کوئل میرنه مشکل عجیبیه کوئل و عوض کردم خونه 1و4 خطا داره با کودل خودش خونه 4 خطا داره نزدیک سه تا 4 کوئل مارکای مختلف از شرکتی کرفته تا مدلای دیگه انداختم ولی درست نشد تو بعضی مدلا خونه 1و2و3و4 خطا گرفته شمع و وایرشم عوض کردم در ضمن یاداور بشم که در حالت درجا خطا ها پاک میشه بعد از یه مسافتی که میره حدود 5 کیلومتر دباره چراغ چک روشن میشه و ماشین 3 کار میکنه وایر که عوض کردم بهتر شد اون کوئلی که 1و4 خطا میگرفت حالا فقط خونه 4 شده نمیدونم مشکلش کجاست هنگ کردم {انزکتور /تایم /دریچه گاز }تست شده ...

TuneUp_Vahab
12th May 2014, 15:13
با سلام و خسته نباشی خدمت همکاران گرامی
یک 206 تیپ 6 با ecu بوش 745 دارم که خطای دائم کوئل میرنه مشکل عجیبیه کوئل و عوض کردم خونه 1و4 خطا داره با کودل خودش خونه 4 خطا داره نزدیک سه تا 4 کوئل مارکای مختلف از شرکتی کرفته تا مدلای دیگه انداختم ولی درست نشد تو بعضی مدلا خونه 1و2و3و4 خطا گرفته شمع و وایرشم عوض کردم در ضمن یاداور بشم که در حالت درجا خطا ها پاک میشه بعد از یه مسافتی که میره حدود 5 کیلومتر دباره چراغ چک روشن میشه و ماشین 3 کار میکنه وایر که عوض کردم بهتر شد اون کوئلی که 1و4 خطا میگرفت حالا فقط خونه 4 شده نمیدونم مشکلش کجاست هنگ کردم {انزکتور /تایم /دریچه گاز }تست شده ...

درود :

دوست عزیز ، سوکت برق کوئل را از نظر سولفاته و گشادشدگی پینها بررسی و سیم پالس را از ایسیو تا کوئل چک نمایید .

sajadnasirpor
12th May 2014, 16:30
سلام دوست عزیز به گفته دوست خوبم آقا وهاب عمل کنید و شمع ها رو نیز برسی کنید و مسیر سیم کشی تا ایسیو رو طبق نقشه با تست بیزر امتحان کنید اگه نشد از ایسیو مستقیم تا کویل سیم کشی کنید مشکلوتن حل میشه

ebim51090
12th May 2014, 22:03
درود :

دوست عزیز ، سوکت برق کوئل را از نظر سولفاته و گشادشدگی پینها بررسی و سیم پالس را از ایسیو تا کوئل چک نمایید .

با تشکر این کار ها رو انجام دادم .

سلام دوست عزیز به گفته دوست خوبم آقا وهاب عمل کنید و شمع ها رو نیز برسی کنید و مسیر سیم کشی تا ایسیو رو طبق نقشه با تست بیزر امتحان کنید اگه نشد از ایسیو مستقیم تا کویل سیم کشی کنید مشکلوتن حل میشه
میشه راهنمایی کنید چطوری مستقیم سیم بکشم ؟کدام پایه های ecu رو باید کابل بکشم؟

daffarpour
12th May 2014, 22:43
باسلام وطلب اجازه از دوستان.
دوست عزيز بست باطري را جدا كرده وسوكتهاي ecu و كويل را نيز جدا كرده وبه ترتيب پايه هارا از كويل تا ecu با اهمتر پيدا كنيد.
قبل از كشيدن سيم مستقيم ميتوانيد با اهمتر از قطع بودن يا اتصالي دسته سيم به بدنه خودرو مطمين شود البته با تكان دادن دسته سيم پشت موتور به هنگام وصل بودن اهم متر.

sajadnasirpor
13th May 2014, 10:54
سلام دوست عزیز خدمت شما طبق نقشه سیم های کویل از ایسیو به کویل رو مسقیم بکشین و سیم های سیمکشی رو قطع کنید http://kiansat.kim/showthread.php?t=81376&goto=newpost

ebim51090
13th May 2014, 21:44
سلام دوست عزیز خدمت شما طبق نقشه سیم های کویل از ایسیو به کویل رو مسقیم بکشین و سیم های سیمکشی رو قطع کنید نقشه رنگی بوش 7.4.5 (http://kiansat.kim/showthread.php?t=81376&goto=newpost)

با تشکر فراوان مشکل حل شد از ecu به کوئل مستقیم سیم کشی کردم مرسی ..