PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخش خودروی های مولتی پلکس

ASHKAN-NO
21st May 2014, 17:44
درود
دوستان هر مطلبی در خصوص خودروهای
مولتی پلکس
دارند در این بخش قرار دهند
با تشکر

sajadnasirpor
21st May 2014, 17:56
چیدمان و مشخصات رله های رانا اکو ماکس خدمت دوستان

sajadnasirpor
26th May 2014, 11:10
نقشه سیمکشی دینام واستارت سمند مولتی پلکس:(81)::(81):

sajadnasirpor
28th May 2014, 18:04
نقشه سیمکشی فندک سمند مولتی پلکس

sajadnasirpor
1st June 2014, 14:07
نقشه سیمکشی چراغ سقف و لادری سمند مولتی پلکس:(81)::(81):

daffarpour
15th June 2014, 23:27
سلام وعرض ادب خدمت دوستان عزيزوگرامي
سورن مالتي پلكس اومد پيشم شيشه بالابر سمت شاگرد يه تيكه يه تيكه مياد پايين يعني موقع اوردن پايين وسط راه قطع ميشه ودوباره بايد كليدو ول كني و وفشار بدي تا پايين...
كارهاي انجام شده
1.دراوردن بست باطري به مدت5دقيقه
2.دراوردن كليد سمت شاگرد وراننده
3.چك كردن با دستگاه عيب ياب مهاد خطايي ثبت نشده بود
4.دانلود هم انجام شده
خودم يه كليد شيشه بالابر كامل و نو سمت شاگرد داشتم موقت گذاشم روي ماشين مشكل حل شدوفعلا كليد پيش من مونده تا تعميرش كنم
آيا از دوستان كسي به اين مشكل برخورده؟
آيا تعمير ميشه؟
قيمت كامل نو الان تو بازار چنده؟

vahid33
16th June 2014, 10:20
کلید را باز کنید و با تینر 10000 بشویید به احتمال زیاد مشکل حل میشه

daffarpour
16th June 2014, 13:32
سلام ولي كليد هيچگونه اثري از آب خوردگي وسولفاته زدن نداره نداره.

IRANIA
16th June 2014, 19:46
سورن مالتي پلكس اومد پيشم شيشه بالابر سمت شاگرد يه تيكه يه تيكه مياد پايين يعني موقع اوردن پايين وسط راه قطع ميشه ودوباره بايد كليدو ول كني و وفشار بدي تا پايين...
كارهاي انجام شده
4.دانلود هم انجام شده
خودم يه كليد شيشه بالابر كامل و نو سمت شاگرد داشتم موقت گذاشم روي ماشين مشكل حل شدوفعلا كليد پيش من مونده تا تعميرش كنم
آيا تعمير ميشه؟

سلام
کلید را نیاز باز کنید با اسپری آبی ناهید کاملا شستشو دهید انشالله مشکل حل میشود

veria
26th September 2014, 23:58
سلام لطفآ درمورد روش خاموش كردن چراغ اچار در خودروهاي سمندو206 جديد كه دوعدد كليد ميله اي درجلو امپردارندراهنمايي بفرماييد با تشكر

sajadnasirpor
27th September 2014, 10:23
كارهاي انجام شده
4.دانلود هم انجام شده
آيا تعمير ميشه؟

سلام دوست عزیز شما باید نود DDNرو جی تگ کنید

sajadnasirpor
27th September 2014, 10:30
سلام لطفآ درمورد روش خاموش كردن چراغ اچار در خودروهاي سمندو206 جديد كه دوعدد كليد ميله اي درجلو امپردارندراهنمايي بفرماييد با تشكرسلام دوست عزیز اول دکمه سمت راست رو میزنی تا بیا رو سرویس روغ و بعد دکمه راست رو نگه میداری و با دکمه سمت چپ میچرخونی تا دوباره ریست بشه

vafadar
24th July 2019, 22:16
سلام دوستان من احتیاج فوری به اطلاعات در مورد سیستم مولتی سمند دارم ل،فا کمک کنید نقشه پمپها چراغها نودها عکس واضح از نودها دوتا قطعه من جابجا زد احتمالا دیتا شیت ایسی روی برد فرمان ccn ULQ2003 وممشابهش وراهنمای پینهای نو ها طریقه تست پمپها وسوییچ لادری وایا سوییچ کاپوت میتونه مانع قفل شدن بشه امه قفلش که میکنم خود بخ خود باز میشه وچراغ نور پایین روشن میمونه وایسی که شمارشو اوردم سوزوندم

vafadar
6th August 2019, 04:07
سلام دوستان و اساتید من مشکلی داشتم که کسی جواب منو نداد یا اطلاعی نداشت که بده به هر حال تجربه سه روز سه شب خودم رو در اختیار اعضای انجمن قرار میدم مشکل من چراغای جلو بود که روشن مونده بود و من که تجربه ای نداشتم ور رفتم به ccn و یه ایسی سوزوندم که مربوط به برف پا کن و چراغ سقف و بقیشا نمئدونم بود کنار سوکت وست مینبرد ccn بود و بعد کلی تحقیق فهمیدم این ایسی تو ایییو گاز ها اسفاده شده ودوتا کیت اوراقی داشتم یکیشو استفاده کردم برف پاک کن راه افتاد و دیتا شیت ایسی هم نشون داد یه ایسی سو ییچینگ تشکیل شده از چندتا سوییچ که کمی دیگه ور رفتم به برد که یهو پمپ در های عقب و در باک شرو کردن به صدای وحشت ناک وسوختن رله که تو عکسها پیوست کردم مال همین پمپهای عقبه که با منفی یه سره ایسی ب ق یه سره به پمپها داد و سوزوند البته اینهارو بعد کلی فشار رو مغز و کلی هزینه و وقت فهمیدم به این راحتی هم نبود واین ایسی رو هم ع ض کردم و مشکل حل شد و بعد فهمیدم کنار ایسیو یه کنترل یونیت شبیه ایسیو هست و بعد کلی ور رفتن فهمیدم کهچراغها همه و بوق ها با ای یونیت که fn هست کنترل میشه و با اتصال مثبت به پایه ای که تو عکسها توضیح دادم یکی شو روشن میشد و یا بوق هر طرف جدا با یه ترانزیستر فغال میشد ولی این ترانزیستور ها گیرم نیومد عیب چراغهاش رو با رله درست کردم با تشکر از الطاف دوستان که دریغ نکردن یکیشون یه جواب سلامم نداد116135116135

vafadar
6th August 2019, 16:19
..چندتا عکس دیگه امیدوارم اشتباه نکرده ج

vafadar
8th August 2019, 01:44
116145خزه116146116146116146116147116148116147

vafadar
8th August 2019, 01:52
116149