PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب قفل مرکز132

lpsk
22nd May 2014, 13:15
با سلام من دزد گیر معمولی روی پراید 132 نصب کردم اما از نصب سیمهای قفل مرکز چیزی سر در نیاوردم چون مانند پرایدهای دیگر سیم ازاد نداشت وقتی انها را قطع کردم وسیم سفید و سفید رگ دار دزدگیر را به طرف پمپ وصل کردم فیوز میسوخت ودیگر اینکه با روشی که از طریق ایتنرنت پیدا کردم وصل کردم یکبار قفلها عمل میکند ویکبار نه

sajadnasirpor
22nd May 2014, 13:51
سلام دوست عزیز برای پیدا کردن سیم های مرکزی باید از داخل یونیت سیم بکشین بیرون و هر کدوم که با تحریک منفی باز و بسته شدن سیم لحیم کنید و بکشین بیرون

hosseinj1987
22nd May 2014, 15:28
سلام.این قسمت فقط مربوط به راه اندازی قفل مرکزی فابریک و پمپ ها میباشد.سیم های قرمز و سبز که از قفل مرکزی بیرون آمده را قطع کنید.به این ترتیب یک سیم سبز و قرمز به سمت پمپ ها و یک سیم سبز و قرمز به داخل قفل مرکزی میرود.سیم های زرد دزدگیر به مثبت وصل میشود.حالا:
سیم نارنجی خط دار به سیم قرمز سمت قفل مرکزی
سیم سفید خط دار به قرمز سمت پمپ ها
سیم نارنجی به سبز قفل مرکزی
سیم سفید به سبز سمت پمپ ها
قفل مرکزی از کار نمی افتد.

lpsk
23rd May 2014, 16:58
سلام ممنون از راهنمایی شما من هم دقیقا همین جور وصل کردم اما مشکلی که دارد یکبار عمل میکند یکبار نه

sajadnasirpor
23rd May 2014, 19:27
سلام دوست عزیز برای اینکه به مشکل برنخورین داخل گیت رو باز کنید و دو تا سیم لحیم کنید پشت رله های مرکزی با تحریک منفی

lpsk
23rd May 2014, 20:48
سلام توضیحات بیشتری می خواستم وقتی 2سیم به پشت رله های مرکز ماشین نصب شودایا انها باید به سیم سفیدوسفید رگدار وصل شود دوم اینکه وقتی از رله سیم بگیریم تکلیف سیم سبز و قرمز پمپ چه میشود ایا باید انها قطع شود یا نه

sajadnasirpor
24th May 2014, 09:55
سلام دوست عزیز شما با پمپ درب کاری ندارین و با یدبا تحریک منفی دزدگی رو راه بندازین مثل 405دزدگیر رو نصب کنید شما با تست لامپ به پشت کیت مرکزی منفی بدین و هر کدوم پایه های رله که منتفی گرفتن و باز و بسته شدن یه سیم لحیم کنید و بکشین بیرون به سیم های سفید و سفید خط مشکی ببندید

imen_g_sh
5th June 2014, 06:22
برای اتصال فرمان دزدگیر به رله پراید 111 و 131 و 132 و 141جدید شما سیمهای زرد و زرد خطدار دزدگیر رو به سیم قرمز(+12) دزدگیر وصل میکنیدو سیمهای نارنجی و نارنجی خطدار و سفید و سفید خط دار رو تا یونیت قفل مرکزی(رله قفل مرکزی) میبرید بعد سیمهای قرمز و سبز ضخیم که مربوط به پمپهاست رو تقریبا از 15 سانتی یونیت قطع میکنید سیمهای نارنجی به سمت رله و سیمهای سفید به سمت دسته سیم ماشین به صورت نظیر ب نظیر بسته میشن (مثلا اگه نارنجی به سبز سمت یونیت بسته شد سیم سفید به سبز سمت دسته سیم ماشین بسته میشه)رنگرو مثال زدم چون دقیق تو ذهنم نیست الان