PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کار افتادن امپر 206 بعد از دانلود bsi

javidanexe
22nd May 2014, 18:26
سلام و عرض ادب خدمت همکاران عزیز . امروز به خاطر حل مشکل کولر 206 v9 مجبور به دانلود bsi شدم . مشکل کولر حل شد ولی متاسفانه همه عقربه های پشت امپر از کار افتاده . پیکربندی هم مشکلی نداره . ورژن دانلود 45 هست ecu 7.4.5بوش و ماشین دنده اتوماتیکه . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .
با سپاس فراوان
جاویدان

sajadnasirpor
22nd May 2014, 19:32
سلام دوست عزیز با چه ورژنی دانلود کردین و با دچه دستگاهی شما باید تو قسمت پیکربندی پشت آمپر رو فعال کنید

gholamali
22nd May 2014, 23:03
سلام ربطی به دانلود با چه دستگاهی رو نداره در پیکربندی اگر ماشین کروز داره با کروز رو فعال کنید اگر نداره قسمت کروز را غیر فعال کنید با تشکر

javidanexe
23rd May 2014, 00:43
سلام ربطی به دانلود با چه دستگاهی رو نداره در پیکربندی اگر ماشین کروز داره با کروز رو فعال کنید اگر نداره قسمت کروز را غیر فعال کنید با تشکر

سلام بزرگوارن. من با دستگاه دیاگ زروان انجام دادم البته میدونم خیلی دیاگ مزخرفیه ولی تقریبا کارش در این مورد بی عیب بود . من یه بار پیکربندی اتوماتیک کردم و تقربیا همه چیز رو معرفی کرد حتی کروز کنترل هم معرفی شده ولی بازهم هیچ کدام از عقربه های پشت امپر روشن نمیشه البته ماشین هیچ خطایی نداره و مثل ساعت هم کار میکنه . در مورد معرفی امپرها چیزی نمیدونم یا شاید دستگاه من این کزینه رو نداره چون چندین بار چک کردم

sajadnasirpor
23rd May 2014, 13:04
دوست عزیز پیکربندی رو چک کنید

omeed_1355
23rd May 2014, 15:28
سلام
اگر دانلود اتوماتیک انجام داده اید و تمام چراغهای کیلومتر ورشن و عقربه ها کار نمیکنند
در پیکر بندی آمپر وارد شد و کروز کنترل رو غیر فعال کنیدبعد ار اتمام کار در حالت سویچ باز بست باطری رو جدا کرده مشکل و دوباره وصل کنید مشکل حل میشود

taghy745
15th June 2015, 09:44
سلام و عرض ادب خدمت همکاران عزیز . امروز به خاطر حل مشکل کولر 206 مجبور به دانلود bsi شدم . مشکل کولر حل شد ولی متاسفانه همه عقربه های پشت امپر از کار افتاده . پیکربندی هم مشکلی نداره . ورژن دانلود 45 هست ECU J34 . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید . کروز هم غیر فعال است

فتوحی
15th June 2015, 12:59
سلام خدمت شما باید دوباره دانلود وپیکربندی بشه

seyed mostafa salehi
27th July 2015, 07:35
سلام علیکم
دوست عزیز منم همچین مشکلی داشتم مشکل از پیکربندیه و باید تو قسمت کروز کنترل،کروزرا خاموش کنی انشالا درست میشه