PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نقشه سیم کشی پراید

رسول مکانیک
9th June 2014, 14:10
با سلام خدمت دوستان کیان ست
کسی از دوستان نقشه سیم کشی قفل مرکزی پراید رو داره تا در اختیار بنده قرار بدهد؟
با تشکر

IRANIA
9th June 2014, 15:00
سلام
سیستم قفل مرکزی پراید بسیار ساده است
داخل درب راننده یک عدد میکرو سویچ قرار دارد که هنگام قفل و باز شدن درب فرمان را به رله قفل مرکزی میدهد و رله بقیه درب ها را قفل و باز میکند
مشکل خود را بفرمایید تا بهتر بتوانم راهنمایی کنم

رسول مکانیک
9th June 2014, 21:30
سلام
سیستم قفل مرکزی پراید بسیار ساده است
داخل درب راننده یک عدد میکرو سویچ قرار دارد که هنگام قفل و باز شدن درب فرمان را به رله قفل مرکزی میدهد و رله بقیه درب ها را قفل و باز میکند
مشکل خود را بفرمایید تا بهتر بتوانم راهنمایی کنم

سلام والا مشکل که چه عرض کنم این پرایدی که واسه من اوردن اتیش زدنش همه چیز سیم کشی ای سی یو داشبورد عقب همه سوخته بودن بعد همه جاشو درست کردم فقط همین قفل مرکزی مونده اونم چون هیچیشو نداره گفتم شاید نقشه سیم کشی باشه راحت تر جلو برم ممنون از توجه شما

IRANIA
10th June 2014, 16:03
سلام والا مشکل که چه عرض کنم این پرایدی که واسه من اوردن اتیش زدنش همه چیز سیم کشی ای سی یو داشبورد عقب همه سوخته بودن بعد همه جاشو درست کردم فقط همین قفل مرکزی مونده اونم چون هیچیشو نداره گفتم شاید نقشه سیم کشی باشه راحت تر جلو برم ممنون از توجه شما

داخل درب راننده پمپ میکرو سوییچ هست این پمپ پنج سیم است که با سه رشته سیم به رله قفل مرکزی وصل میشود داخل سه در دیگر پمپ دو سیم قرار دارد که باهم سری شده و به رله وصل میشود
نقشه کامل سیمکشی فل مرکزی پراید را پیوست کردم
بازم مشکلی بود بفرمایید تا راهنمایی کنم

رسول مکانیک
10th June 2014, 18:41
داخل درب راننده پمپ میکرو سوییچ هست این پمپ پنج سیم است که با سه رشته سیم به رله قفل مرکزی وصل میشود داخل سه در دیگر پمپ دو سیم قرار دارد که باهم سری شده و به رله وصل میشود
نقشه کامل سیمکشی فل مرکزی پراید را پیوست کردم
بازم مشکلی بود بفرمایید تا راهنمایی کنم

واقعا از لطفتون ممنون فقط یه سوال سیم های سبز و ابی که مال پمپ در راننده است با 3تا پمپ دیگه موازی میشه نهایتا همشون میشن 2 تا سیم میرن تو رله سیم سیاه رله میشه سیگنال پمپ راننده به رله واسه قفل کردن درها و سیم های سفید و قهوه ای که واسه دزدگیر هستن اونا هم جداگانه میرن تو رله و در این بین یه برق و بدنه هم واسه رله لازمه درست گفتم؟

IRANIA
14th June 2014, 16:12
واقعا از لطفتون ممنون فقط یه سوال سیم های سبز و ابی که مال پمپ در راننده است با 3تا پمپ دیگه موازی میشه نهایتا همشون میشن 2 تا سیم میرن تو رله سیم سیاه رله میشه سیگنال پمپ راننده به رله واسه قفل کردن درها و سیم های سفید و قهوه ای که واسه دزدگیر هستن اونا هم جداگانه میرن تو رله و در این بین یه برق و بدنه هم واسه رله لازمه درست گفتم؟
خواهش میکنم
سیم های آبی و سبز پمپ در راننده زا به سیم های سفید و سفید خط دار دزدگیر وصل کنید
سیم های سفید قهوه ای و مشکی پمپ در راننده هم سیگنال فل و باز را به رله می دهند
سیم های آبی و سبز پمپ سه در دیگر را باهم سری کنید و به رله وصل کنید

IRANIA
14th June 2014, 16:15
خواهش میکنم
سیم های آبی و سبز پمپ در راننده زا به سیم های سفید و سفید خط دار دزدگیر وصل کنید
سیم های سفید قهوه ای و مشکی پمپ در راننده هم سیگنال قفل و باز را به رله می دهند
سیم های آبی و سبز پمپ سه در دیگر را باهم سری کنید و به رله وصل کنید