PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست كتاب مشابهات آي سي

hamid53
13th May 2010, 02:47
سلام

من كتاب مشابهات آي سي وترانزيستور را با فرمت pdf ميخواستم خيلي جستجو كردم ولي پيدا نكردم لطفا راهنمايي كنيد با سپاس

KIAN FAR
13th May 2010, 02:54
سلام

من كتاب مشابهات آي سي وترانزيستور را با فرمت pdf ميخواستم خيلي جستجو كردم ولي پيدا نكردم لطفا راهنمايي كنيد با سپاس
دوست عزیز کتاب مشابهات pdf باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشابهات بصورت نوشتاری هست چه چیز اون pdf باشه؟

اگه منظورتون دیتاشیت ای سی هاست که دیگه مشابهات نمیشه

میشه درست منظور خودتون رو برسونید

:10::10::10::10::10::10::10:

محمد دهقان
13th May 2010, 09:05
سلام

سلام
دوست عزیز این چیزی که شما دنبالشید رو باید در کتاب فروشیها پیدا کنید اما اگه دنبال نرم افزار مشابهات هستید در امضاء من شما میتونید نرم افزار مشابهات رو ببینید

jawanroodi
7th August 2011, 18:11
با سلام وتشکر از محمد دهقان لطفا نرم افزار مشابهات قطعات الکترونیک را در اینجا برایمان قرار بدهید با تشکر مجدد.

ARIYA
8th August 2011, 04:27
با سلام وتشکر از محمد دهقان لطفا نرم افزار مشابهات قطعات الکترونیک را در اینجا برایمان قرار بدهید با تشکر مجدد.

درود
دوست گرامی قبلا در سایت قرار داده شده است . به این لینک مراجعه کنید :
دانلود کنید نرم افزار مشابهات قطعه و دیتا شیت Eca_vrt_disk_2009 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=21090)