PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه انتقال مخاطبین به whatsApp

djagostin
28th June 2014, 18:31
با سلام . دوستان گرامی کسی میدونه چطوری میشه لیست مخاطبین به نرم افزار whatsApp انتقال داد ؟ من این نرم افزار و تازه نصب کردم نمیدونم چطوری باهاش کار میکنن . اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم . با تشکر

*IRAN*
28th June 2014, 19:16
با سلام . دوستان گرامی کسی میدونه چطوری میشه لیست مخاطبین به نرم افزار whatsApp انتقال داد ؟ من این نرم افزار و تازه نصب کردم نمیدونم چطوری باهاش کار میکنن . اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم . با تشکر

دوست گرامی انتقالی نیست بالای صفحه قسمت چپ گزینه ای هست روی اون ضربه بزنید هرکس که از نرم افزار واتساپ استفاده کنه اونجا نمایان خواهد شد موفق باشید

djagostin
28th June 2014, 19:52
دوست گرامی ممنون از راهنماییت . ولی تو گوشی من این گزینه که شما میفرمایید نیست . در ضمن گوشی من sony xperia s هست تو این گوشی نرم افزار whatsApp کار میکنه یا نه ؟ آخه میگن این نرم افزار روی گوشی های nokia . blackberry . iphone کار میکنه

*IRAN*
28th June 2014, 20:04
دوست گرامی ممنون از راهنماییت . ولی تو گوشی من این گزینه که شما میفرمایید نیست . در ضمن گوشی من sony xperia s هست تو این گوشی نرم افزار whatsApp کار میکنه یا نه ؟ آخه میگن این نرم افزار روی گوشی های nokia . blackberry . iphone کار میکنه

دوست گرامی باید شما آخرین نرم افزار رو دانلود کنید و نصب کنید نرم افزار قدیمی از کار افتاده