PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد فن رادیاتور پزو

majid75t
29th June 2014, 17:42
سلام
دوستان بنده میخواستم که رادیاتور کولر و اب را تمیز کنم چون خیلی خاک گرفته بود به ناچار جلو پنجره رو باز کردم و برای باز کردن دو عدد فن باید اول پروانه فن رو باز کنم پروانه فن در جلوش یه خار داشت که در اوردم ولی هر کاری کردم نتونستم پروانه را از فن جدا کنم به سختی بسیار سه عدد پیچ فن رو باز کردم و فن رو جدا کردم به امید اینکه راحتر بتونم پروانه رو جدا کنم ولی هر کاری میکنم پروانه فن جدا نمیشه ماشین مدل 85 است راهنمایی کنید ممنون میشم قدیم یه پزو 79 داشتم که پروانه فنش خاری نبود و پیچ داشت و خیلی راحت پروانش جدا میشدو مشکلی نبود و این فن ماشین پدرم رو در اورد اگه لطف کنید زودتر راهنمایی کنید چون ماشین همین طور ناقص مونده ممنون میشم .

majid75t
29th June 2014, 18:53
857888578985790

daffarpour
29th June 2014, 23:10
سلام دوست عزيز
دليل در نيومدن پروانه زنگ زدن شافت موتورفن وچسبيدن به قسمت وسط پروانه كه از جنس آهن يا آلومينيوم هستش.
يا بايد روغن ترمز رو به مدت چند دقيقه روي قسمت شافت بريزي
يا بايد پروانه فن روبشكني
ولي من توي همچنين مواقعي باتيغ اره يه تيكه از بروانه رو ميبرم وپيچهارو به راحتي باز ميكنم
فقط يه تيكه كوچيك كه بوكس 10كوچيك توش جا بشه و موقع بستن هم راحت بسته ميشه
پروانه فن تو دور بالا مشكلي پيدا نميكنه ونوسان نخواهد داشت وپروانه فن به هيچ وجه نميشكنه.

ahmad3335
30th June 2014, 00:52
دوست عزیز 206 یا 405 اگر 405 هست پیچ چپگرد سر شافت موتور را باز کن وبعد یک میخ فولادی که قطر آ ن کمتر از پیچ چپگرد باشد ونوک آن را با سنگ فرز تخت کنید بعد با انبر قفلی محکم قفل کنید وداخل سوراخ سر شافت گذاشته ضربه محکم بزنید مواظبت از رزوها ونگهداشتن پروانه با دو دست وضربه زدن مهارت میخواهد موفق باشید

حامد59
1st July 2014, 11:34
سلام دوست عزيز خودتو خسته نكن يا بايد طبق گفته استاد دفارپور عمل كني يا بايد پروانه ها رو بشكني چون بهيچ عنوان باز نميشه:mad: